باشگاه تراکتور سازی به بخش خصوصی واگذار می شود

باشگاه-تراکتور-سازی-به-بخش-خصوصی-واگذار-می-شود

وبسایت رسمی برنامه نود - فرمانده سپاه عاشورا گفت: باشگاه تراکتورسازی تبریز در پایان فصل به بخش خصوصی و قابل اعتماد واگذار می شود.

به گزارش وبسایت نود، سردار عابدین خرم در نشست خبری، با اشاره به اینکه با تدبیری که از فرماندهی کل سپاه دریافت کردیم،  به دنبال پروسه واگذاری تیم هستیم اظهار داشت: با تمام وجود علاقه داریم همواره تراکتور به عنوان یک تیم مردمی در اوج بوده و سیر صعودی داشته باشد. 

وی با اشاره به اینکه بعد از اتمام این فصل، تیم را به مجموعه‌های خصوصی قابل اطمینان واگذار می‌کنیم افزود:  تجربه تیم‌های پاس و صبا را در اختیار داریم ولی باید تراکتور در حد انتظارات مردم آذربایجان واگذار شده و رشد کند. 

فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه باید متقاضیان صلاحیت دار، آورده و برنامه خود را ارائه کنند تا مراحل واگذاری آن طی شود تصریح کرد:  روال قانونی واگذاری آن در حال طی شدن است.  

وی ادامه داد: مقدمات واگذاری انجام شده که تاکنون هم متقاضیانی به صورت شفاهی داشته ولی افراد قابلیت داری نبودند، لذا باید افرادی باشند که فرصت و شخصیت تیم را احیا کنند. 

سردار خرّم در مورد ادعای فردی در مورد مالکیت تیم هم گفت: تاکنون سند و مدرکی ارائه نشده و این فرد اگر ادعایی دارد می‌تواند از مراجع قانونی دنبال کند لذا این ادعا مورد تایید ما نیست. 

20441

اختصاصی

نظرات ۲۸

 • Asad

  چه کار خوبی

 • بهرام

  اینجوری برای همه بهتر هوادارای تراکتور خود تیم لیگ باشگاه های دیگ و فوتبالیست ها، من هنوز سربازی نرفتم ولی اگه فوتبالیست ها آخر سالهای فوتبالی برن دسته پایین‌تر ملوان یا فجر خدمت کنن یا بعد پایان فوتبال برن سربازی حس نمیکنم هیچ حقی از من ضایع شده باشه و به نظرم اشکالی نداره حالا نیازی نیست حتماً تو این سن زمان شکوفایی دوسال خوب رو از دست بدن بعد فوتبال برن سربازی

 • ۷تراختور

  انشاالله که کلا تبدیل به سهامی خاص بشه

 • رادین

  سردار عزیز بهترین گزینه جناب آقای زنوزی هستند چه کارنامه ای بهتر از اینکه گسترش فولاد به عنوان بهترین تیم خصوصی کشور انتخاب شده.آقای زنوزی هم مقبولیت داره هم محبوبیت و هم توانایی و سرمایه......ممنون

 • ساوالان

  هر موقع پرسپولیس واگذار شد انوقت هم تراکتور واگذار می شود ؟غیر ممکنه.

  • P6

   اول اینکه تراکتور رو با پرسپولیس مقایسه نکنید...
   دوما که باید دید مردم تبریز نظرشون چیه؟
   سوما یاشاسین تراختور

 • tiraxtur

  خدارو صد هزار مرتبه شکر.اخر صدای هوادارارو شنیدن

 • علی بارسا

  انشالله تراکتور بزودی به آقای زنوزی ( سرمایه دار بزرگ تبریز ) که اتفاقا خودشم علاقمند به ورزش و مخصوصا فوتباله واگذار بشه تا ما طرفداران این تیم یه نفس راحت بکشیم . بخدا خسته شدیم از بس گفتن چرا تراکتور سرباز میگیره ....
  سربازا هم میرن فجر و ملوان و نیروی زمینی تا ببینیم ازین به بعد چقدر به این دو سه تا تیم گیر خواهند داد

 • سید

  اگه راست باشه که خیلی عالی میشه و خواست همه هوادارها خصوصی سازیه،،ولی فکر کنم مثل خصوصی سازی تیم های پایتخت ،آخرین لحظه بگن نه آقا فروشی نیست

 • y.m

  اگه واگذار بشه خیلی از دردسرهای تراکتور و بقیه تیمها کم میشه اما به اهلش
  هستن کسایی توی تبریز که توان خرید داشته باشن حالا اگه چند نفر باشن بهتره چون تصمیم جمعی واسه تیم میگیرن
  باید دقت کنن در غیره این صورت. ....

 • تاج کبیر آسیا

  چرا استقلال پرسپولیس خصوصی نمیشن؟چرا واسه این دوتیم بهونه میارن؟

  • asad

   مثل اینکه یادت رفته استقلال خریدار نداشت و چوبشو پرسپولیسم خورد ؟

برچسب ها