دایی: مشکلم با پرسپولیس حل نشده

دایی-مشکلم-با-پرسپولیس-حل-نشده

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی سایپا معتقد است دیدار تیمش برابر گسترش فولاد یک بازی مهم و فینالی دیگر برای آسیایی شدن است.

 

به گزارش وب سایت نود، علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل گسترش فولاد گفت: ما این هفته یک فینال دیگر برای آسیایی شدن داریم. سعی کردیم تمرینات خوبی داشته باشیم و امیدوارم از یک فینال دیگر هم برنده بیرون بیاییم. حریف مان تیم بزرگی است و از کادرفنی و بازیکنان بزرگی برخوردار است ولی ما برای رسیدن به هدفمان تنها راهمان برد مقابل این تیم است. بازیکنان هم قسم شده اند تا با یک پیروزی به هدفمان برسیم.

وی درباره شانس آسیایی شدن تیمش و اینکه نظرش راجع به شایعات مربوط به توافقات برخی تیم ها با داوران و تاثیر آنها در نتایج گفت: راجع به این مسائل حرف نمی زنم. تمرکزمان روی ارائه یک بازی خوب است. بازی قبل را مقابل حریفمان باختیم و به دنبال جبران آن هستیم. امیدوارم همه با وجدان درست فوتبال بازی کنند. می خواهیم همه با تمام وجود بازی کنند تا حق به حقدار برسد.

او افزود: امیدوارم گسترش فولاد بهترین بازی‌اش را انجام دهد. ما هم بهترین بازی را انجام می دهیم تا حق به حقدار برسد.

سرمربی سایپا درباره مشکلش با پرسپولیس گفت: مشکلم با پرسپولیس حل نشده و در یکی دو هفته آینده هم مسئولان ای اف سی می آیند و فکر کنم آنها بتوانند مشکل را حل کنند. آقایان خود را به خواب خرگوشی زده‌اند. حداقل چهار پنج ماه از حرف ها گذشته و از مراجع قانونی مسائل را دنبال می کنیم تا به حقمان برسیم.

دایی در پاسخ به سوالی درباره روند رو به رشد تیمش گفت: اجازه دهید این دو بازی را پشت سر بگذاریم بعد حرف بزنیم. من از فرکی متشکرم. او مشکلاتی سال قبل داشته که من خبر نداشتم و جا دارد از او که استاد من هست تشکر کنم.

وی درباره پیشنهاد برخی تیم ها به ترابی و قلی زاده، اظهار کرد: ترابی با ما قرارداد دارد. قلی زاده آزاد می شود و مطمئنم اگر خارج نرود در سایپا می ماند.

سرمربی سایپا درباره رفتن بازیکنان جوان از تیم های پرورش دهنده برای سربازی گفت: ترابی بچه نیست این چیزها را ببیند. اکثر فوتبالیست هایی که خود را سرباز کردند چه اتفاقی برایشان رخ داد؟ پیشرفت کردند یا پسرفت؟ آمار این را دربیاورید به خیلی چیزها می رسید.

دایی درباره پیشرفت لژیونرهای ایرانی در روزهای اخیر گفت: باعث افتخار است که بازیکنان ما بتوانند خوب بازی کنند و بدرخشند. اما جام جهانی شرایطش فرق دارد. بازی های سختی پیش روی ماست. دو تا از تیم های بزرگ اروپا مقابل ما هستند و کارمان خیلی سخت است.

2051

اختصاصی

نظرات ۶

 • وحید...

  ب امید یک بازی زیبا و مثل همیشه پر گل برا تیم دایی.

 • امید

  خوب وقتی شما سر پول زور گرفتن، پول سال سومی که توی صبای قم بودی، کوتاه نمیای، مشکلت حل نمیشه. آقای دایی انشاأالله هیچوقت دیگه پات به پرسپولیس باز نشه

  • 10-10-3

   اخ گفتي- اي كه اين دست از سر ما برنميداره من نميدونم اين پولارو بابت كدوم نتايج داره ازما ميگيره چجوري از گلوش ميره پايين- حالا ژوزه خارجي بود انتظاري ازش نميرف ولي..............

  • سرخ

   پولش رو صد بار گفت بخشیده فقط میگه مالیات پولی که نگرفتم رو خودتون بدین! از اول گفت مالیتش رو بدین من پول خودم رو نمیخوام. توجه نکردن رفت شکایت کرد حکمش رو هم گرفت ولی باز گفت الانم مالیات رو بدن اصل پول رو نمیخواد. درضمن قانون بهش این اجازه رو داده پس پول زور نمیگیره خودت بودی حاضر بود از پول میلیاردی بگذری؟ دایی گذشته میگه مالیات پولی که نگرفتم چرا بدم!

 • 6*4

  چرا ما نمیتونیم مشکلای مالیمون رو مثل ششتقلال حل کنیم؟
  وزیر پرسپولیسی نمیخایم نمیخایم!!!
  ادمین بچاپ

  • عجبا

   عخی... پس 10 میلیارد طلب زوزه و دستیارانش را کی داد???

   رو که نیست ....

برچسب ها