واکنش کمیته اخلاق به ادعای رهبری‌فر درباره یک داور

واکنش-کمیته-اخلاق-به-ادعای-رهبریفر-درباره-یک-داور

وبسایت رسمی برنامه نود - کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال توضیحاتی درباره اظهارات بازیکن پیشین تیم استیل آذین ارائه کرد.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در پی مصاحبه بهروز رهبری‌فر درباره وقوع برخی حواشی در دیدارهای تیم استیل آذین در لیگ یک در سال ۸۶، کمیته اخلاق ضمن تشکیل پرونده و دعوت از نامبرده روند پیگیری قاطع این پرونده را در دستور کار قرار داده است و بر این اساس، از کلیه افرادی که در این باره دارای اطلاعاتی هستند درخواست می‌شود هر چه زودتر مراتب را با کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در میان بگذارند.

گفتنی است، مطابق مقررات فیفا و آیین نامه کمیته اخلاق توجه نداشتن اهالی فوتبال به دعوت‌نامه‌های کمیته اخلاق و حضور نداشتن در جلسات، خود به عنوان نقض مقررات محسوب و مستوجب تنبیه و اعمال محکومیت خواهد بود.

لازم به ذکر است، اهالی فوتبال که مطالب و اطلاعاتی را در رسانه‌ها بیان می‌کنند ولی درمراجع رسمی فوتبال حاضر نمی‌شوند، هیچ کمکی به سالم‌سازی فوتبال و مبارزه با فساد نمی‌کنند و موضوع از این نظر هم در کمیته اخلاق قابل پیگیری است.

 بهروز رهبری‌فر در مصاحبه‌ای با یک روزنامه ورزشی مدعی شده بود که یک داور قرار بود به‌ازای دریافت ۱۰۰ میلیون تومان پول یک پنالتی به نفع تیم استیل آذین بگیرد که بعد از دریافت پول این پنالتی را نگرفت.

 

2051

سایت فدراسیون فوتبال

نظرات ۳

 • میثم بارسایی

  جالبه خود رهبری فرد داره میگه
  هدایتی داور میخرید، بازیکن میخرید،
  دروازه‌بان حریفو میخرید بعد یه عده
  جوش میزنن که نه این دروغه خخخخ

  حالا نمیدونم چون هدایتی و رهبری فرد
  هر دو پرسپولیسی ان رگ غیرت این آقایون
  باد کرده یا چیز دیگه ای؟!!!!

 • علی اس اسی

  به نظر من اخر این پرونده رحمتی 4 جلسه محروم میشه استقلالم 100 ملیون جریمه نقدی میشه اینجا فدراسیون5 ستاره هیچ خلافی بدون جریمه نمیمونه کمیته اخلاق حواسش به همه جا هست الا ی جا

 • فرهاد مجیدی

  شاید بشود گام‌هایی برداشت و دست کم فعالان وقیح این حوزه که پشت نقابی از ریاکاری و خدمت به مردم! پنهان شده‌اند را از فوتبال دور کرد.

برچسب ها