قائم‌مقام باشگاه پدیده: بدهی به ایگور هم‌چنان خطرناک است

قائممقام-باشگاه-پدیده-بدهی-به-ایگور-همچنان-خطرناک-است

وبسایت رسمی برنامه نود - قائم‌مقام باشگاه پدیده می‌گوید هنوز پرونده ایگور بسته نشده و خطر باشگاه پدیده را تهدید می‌کند.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، مجتبی سرآسیایی درباره پرداخت پول از سوی دستگاه‌های استان برای حمایت از پدیده اظهار کرد: پای کار آمدن مسوولان استان خراسان رضوی اتفاقی بزرگ بود که مایه دلگرمی ورزش استان شد. حمایت‌ها و وفاق به وجودآمده اتفاق بسیار خوبی بود و باید آن را به فال نیک گرفت. امیدوار شدیم تا در آینده نیز اتفاقات خوبی در این زمینه رخ دهد.

او افزود: هرچند این اتفاق مبارک و تاثیرگذار بود اما وقتی به جدول و برنامه بازی‌ها می‌نگریم، متوجه می‌شویم که در فاصله یک هفته تا پایان لیگ برتر، قطعا چنین مبالغی تنها نقش مسکن را خواهد داشت و دردی از تیم را دوا نمی‌کند. تیم پدیده به عنوان تنها تیم لیگ برتری خراسان و شرق کشور نیاز به حمایت به مراتب جدی‌تری دارد.

وی افزود: چهارمین سال حضور متوالی پدیده در لیگ برتر به اتمام رسید. به جز مقطعی کوتاه در تمامی این دوران در حال دست و پنجه نرم کردن با مشکلات مالی بودیم و به روزمرگی وحشتناکی دچار شدیم. اگر حمایت برخی افراد و دستگاه‌های استانی نبود در همان نیم‌فصل نخست لیگ برتر هفدهم هم نابود شده‌ بودیم. در تمامی این سال‌ها سعی کردیم عزتمند و استوار پیش برویم و از حواشی فرار کنیم.

سرآسیایی تصریح کرد: حال و روز خوبی نداریم. واقعا در یک بلاتکلیفی و برزخ بزرگ قرار داریم و نمی‌‍دانیم دقیقا چه سرنوشتی در انتظار باشگاه است. در خصوص تیم‌داری باید یک کار کارشناسی و مهندسی خوب شکل گیرد تا سرانجامی مثبت برای تنها نماینده فوتبال استان در سطح نخست کشور رقم بخورد.

او خاطرنشان کرد: طلبکاران هر روز به باشگاه می‌‎آیند و مطالبات زیادی هم دارند، اما نمی‌دانیم چه پاسخی به آنان بدهیم، بلاتکلیف هستیم. همان‌طور که نسبت به مطالبات بازیکنان و کادرفنی بلاتکلیفیم. این طلب‌ها حقی ست که به گردن باشگاه پدیده است و باید پرداخت کنیم.

مدیر تیم پدیده خراسان گفت: پول کمی هفته گذشته تزریق شد، اما واقعیت این است بازیکنان و کادرفنی باشگاه پدیده با غیرتی مثال‌زدنی تیم را در لیگ نگه داشتند. مسوولان مختلفی در استان با وجود مشکلات ریز و درشتی که دارند اما پیگیرند تا اعضای باشگاه پدیده مزد زحمات خود را بگیرند. سوالی که برای بازیکنان و کادرفنی ما به وجود آمده این است که آیا مدیران استانی واقعا تلاش‌شان متناسب با این یک هفته باقیمانده تا پایان لیگ است؟

سرآسیایی در خصوص شرایط مالی و بدهی‌های باشگاه پدیده تصریح کرد: باید بگویم باشگاه پدیده مکلف است پول تک‌تک بازیکنان، کادرفنی و ... را بپردازد. خود را موظف می‌دانیم و بدون شک در این راه ثابت‌قدم و قاطع خواهیم‌بود و این مهم انجام خواهدشد.

وی افزود: آنچه ناراحت‌کننده است این که هر سال بخشی از قراردادهای باشگاه پدیده بدون تسویه‌حساب باقی مانده‌ است. پس از مدتی همین بدهی به مشکل و بحران برای باشگاه تبدیل می‌شود و در بدترین زمان ممکن گریبان تیم را می‌گیرد. مشکلی که امسال در رابطه با کسر ۶ امتیاز برای پدیده رخ داد، نمونه‌ای از همین مشکلات بود.

قائم‌مقام باشگاه پدیده خراسان تاکید کرد: زمان می‌خریم، خلف وعده می‌کنیم و در نهایت با خطر کسر امتیاز روبه‌رو می‌شویم. این مهم در نهایت به نقطه‌ای می‌رسد که برای فرار از کسر امتیاز دوباره، هم پول را به همراه جرایم زیادی که از سوی کمیته انضباطی فیفا منظور می‌شود، پرداخت می‌کنیم و هم آبرو و عزت‌مان لکه‌دار می‌شود.

سرآسیایی درباره بدهی باشگاه پدیده به ایگور پراهیچ، مدافع پیشین این تیم گفت: هنوز خطر کسر امتیاز بابت شکایت ایگور پراهیچ وجود دارد و برطرف نشده‌ است. خطر کسر امتیاز جدی است و نامه از سوی فیفا به باشگاه پدیده داده شده و فرصت کوتاهی در اختیار داریم. اگر این قضیه را هرچه زودتر مدیریت نکنیم قطعا به مشکل می‌خوریم. اگر هرچه زودتر به شکلی جامع و کامل پرونده را به پایان نرسانیم به مشکل می‌خوریم.

سرآسیایی درباره داربی مشهد گفت: فارغ از جایگاه دو تیم در لیگ، داربی همواره جذابیت‌های خاص خودش را دارد. امیدواریم داربی زیبایی را ببینیم و هواداران از آن لذت ببرند.

 

2051

ایسنا

نظرات ۱

  • نوید

    آقای قائم مقام در روز بازی پرسپولیس با پدیده قیمت بازی رو از 5 هزار به 10 هزار افزایش دادید هیچکس چیزی نگفت خیلی از هواداری پرسپولیس گفتن مشکلی نداره با این پول میتونن بدهیشونو صاف کنند و مشهد حداقل یک نماینده رو داشته باشه !!!!!! میشه بگید اون پول کجا رفت ؟

برچسب ها