امامی‌فر: هواداران سپیدرود متوجه تاثیرگذاری‌شان باشند/ در دیدار مقابل فولاد خوزستان به 3 امتیاز نیاز مبرم داریم

امامیفر-مقابل-فولاد-خوزستان-به-3-امتیاز-نیاز-مبرم-داریمهواداران-سپیدرود-متوجه-تاثیرگذاریشان-باشند

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی تیم فوتبال سپیدرود گفت: مقابل فولاد خوزستان به 3 امتیاز نیاز مبرم داریم.

به گزراش وبسایت نود، علیرضا امامی فر در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر سپیدرود رشت اظهار داشت: اخلاق حرفه‌ای و احترام به مردم خوب رشت دلیل شد که اینجا باشیم. به دلیل اتفاقاتی که هفته گذشته برای ما رخ داد کمی ناراحت بودیم و به خاطر مردم در نشست حاضر شدیم. نیاز مبرم داریم به این سه امتیاز؛ طبق تفکرات علی کریمی ، لذت ماندن در لیگ برتر می‌خواهیم دست خودمان باشد و برهمین اساس تاکنون بازی کردیم. 

وی ادامه داد: تمام عوامل تیم و کادر فنی و بازیکنان تلاش می‌کنند تا در بازی فردا همین روند را حفظ کنند تا نتیجه بازی فردا به سود خودمان باشد و کار بقای سپید رود در لیگ برتر تمام شود.

امامی فر عنوان کرد:در بحث نظارت در مسابقات امیدوارم شرایط به گونه‌ای شود که ما شاهد فوتبال پاک در هفته‌های پایانی باشیم و هیچ حرف و حدیثی ایجاد نشود.

وی گفت: درمورد تیم باید بگویم که با تیمی بازی می‌کنیم که هدفگذاری‌اش کسب سهمیه آسیایی است. نوع بازی آنها برابر ذوب آهن و پارس نشان داد که چقدر خوب بازی می‌کنند. آنها نوسان زیادی دارند، اما ما به این مسائل توجه نمی‌کنیم. 

امامی فر افزود: فولاد خوزستان بازیکنان قوی دارند و تمام تفکرات علی کریمی و ما بر این اساس است که از پتانسیل موجود در تیم خود استفاده کنیم. هواداران باید تاثیرگذاری خود را متوجه شوند. امیدوارم فردا هم حمایت همه جانبه از ما داشته باشند تا بتوانیم سه امتیاز را کسب کنیم و دست پر زمین را ترک کنیم. مصدوم و محرومی هم برای بازی فردا نداریم.

20441

اختصاصی

نظرات ۲

  • ARYOBARZAN

    سپید رو با تاکتیک چمن مصنوعی میبره

    • مرصاد

      اگه میتونی شماهم اینطوری ببر

برچسب ها