باشگاه استقلال به پرداخت ۶۴۰ میلیون به مجتبی جباری محکوم شد

باشگاه-استقلال-به-پرداخت-640-میلیون-به-مجتبی-جباری-محکوم-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال از محکومیت باشگاه استقلال در پرونده شکایت مجتبی جباری خبر داد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، روزبه وثوق احمدی درباره وضعیت پرونده شکایت مجتبی جباری از باشگاه استقلال، گفت: رای این پرونده پیچیده بالاخره در ۱۴ صفحه صادر شد. باشگاه استقلال به پرداخت ۶۴۰ میلیون تومان به عنوان دستمزد و غرامت ناشی از فسخ غیرموجه قرارداد در حق مجتبی جباری محکوم شده است.

وی تاکید کرد: این پرونده پیچیده بود و شرایط مختلفی در آن گنجانده شده بود. برای همین مجبور بودیم تحقیقات زیادی داشته باشیم که رسیدن به نتیجه زمان برد.

رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: بعد از ابلاغ رسمی این حکم، دو طرف می توانند ظرف مدت هفت روز به رای صادرشده اعتراض کنند. جباری هم می تواند به این رای اعتراض کند چون مبلغ بیشتری را درخواست کرده بود.

وثوق احمدی در پاسخ به این سئوال که جباری مبلغ درخواستی جباری برای گرفتن غرامت از استقلال چه میزان بوده است؟ گفت: جباری مبلغ یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان درخواست کرده بود ولی ما بخشی از این مبلغ را مستحق غرامت دانستیم.

 

2051

مهر

نظرات ۱۸

 • کیوان

  فقط تو کشور ما افرادی که توانایی مدیریت منزل خودشون رو هم ندارن، کلمه مدیرعامل رو یدک می کشن و مدیران مادام العمر هستن!!!

 • Dokhi taji :)

  هیچی دیگه...

 • صابر666666

  خبر بد برای وزارت ورزش

 • سنندجی

  این هم دسته گل مدیران بی لیاقت . متاسفانه آقای جباری هم زیاده خواهی هایش تمامی نداره .وقتی فوتبالش تموم شده بود خودش را به استقلال تحمیل کرد ودر این شرایط بحرانی مالی هزینه ی سنگینی روی دست باشگاه گذاشت .آقای جباری اگر تیمی از دسته 3 شما رو خواست خواسته ی شما برحق است .

 • حامی

  درماهی که استقلال بازی های حساس بسیار زیادی در پیش رو داره و شاهد موفقیت های این تیم هستیم این احکام و شکایت های پی در پی برخی از اعضای سابق این تیم جای سوال باقی میذاره که واقعا انگار بعضیا از این وضعیت ناراحتن

 • ایمون زاید

  عزیزززم
  آقای زمانی از بودجه طلبشو میده
  راستی ما آخرش نفهمیدم اون جریمه ی afc مربوط به آقای زمانی رو خودش داد یا نه؟
  از برنامه 90 خواهشمندیم بررسی کنن

  • 6

   ما هم اخر نفهمیدیم طلب 10 میلیاردی زوزه و دستیارانش را چه کسی داد?

   90 بررسی کن لطفا....

 • اس اس

  اززمین و زمان داره کم شانسی و اشتباه الکی میاد ولی خدا رو شکر اگرچه هیات مدیره ضعیفه شفر کاری کرده بچه ها از حواشی کاملا به دورن و افتخاری هم به تمام درخواست تیم رسیدگی میکنه این مشکل بالا دستیاست خودشون حلش میکنن

 • saeed69kish

  بهترين خبر ممكن بود.حق جباري اين نبود كه باهاش اينجور برخورد بشه و به نظرم حق جباري بيشتر از اين بود

 • Mohammad 6+4=ss

  ۶۴۰ ♡ میلیون تومان عندالمطالبه،،،،
  قبول هست...
  بلاخره جباری هم به حقش رسید،آخرش نصف همینو بهش میدن، اونم به خون به جیگر کردن،

  ولی خداییش هیچکس جای شهریار و جادوگرسرخ و نمیگیره/.....

 • چه تیمی داریم مااا

  حقشونو نباید با اسطورشون اینجوری برخورد میکردن...
  انداختنش بیرون

  • استقلالی 4444 آتیشهههههههه

   خخخخ....داری چی میگی واسه خودت ؟....رفتن جباری ، فقط و فقط به دلیل ضعف مدیریتی و نالایقی مدیریت بود...و گر نه استقلالی ها عاااشق جباری و سبک بی نظیر بازیش هستند......
   آدمین لطفااااااااااااااااااااااا....

برچسب ها