زمانی: من جریمه را بدهم؟ آنهایی که برای استقلال هزینه‌تراشی کرده‌اند باید آن را برگردانند/ باشگاه به‌جای عقب‌نشینی از عضوش حمایت کند

زمانی-من-جریمه-را-بدهم؟-آنهایی-که-برای-استقلال-هزینهتراشی-کردهاند-باید-آن-را-برگردانند-باشگاه-بهجای-عقبنشینی-از-عضوش-حمایت-کند

وبسایت رسمی برنامه نود - عضو هیئت مدیره استقلال اعتقاد دارد که مدیریت این باشگاه به‌جای عقب‌نشینی باید حمایت لازم را از اعضای خود داشته باشد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، حسن زمانی درباره پیروزی 3 بر 2 استقلال مقابل پیکان در هفته بیست‌ونهم لیگ برتر اظهار داشت: استقلال با توجه به 10نفره‌شدنش، یکی از بهترین بازی‌های خود را زیر بارش باران انجام داد. بازیکنان با وجود خستگی نتیجه خوبی گرفتند و امیدوارم با برد سپاهان و امتیاز از دست دادن رقبا، بتوانیم نایب‌قهرمانی را بگیریم.

وی در خصوص رقابت آبی‌پوشان با ذوب‌آهن اصفهان برای نایب‌قهرمانی و همچنین مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: الآن با ذوب‌آهن هم برای نایب‌قهرمانی و هم برای صعود به یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا رقابت داریم. هرچند ذوب‌آهن یک تیم ایرانی است، اما استقلال برابر تیم‌هایی که خوب بازی می‌کنند، نمایش بهتری دارد. مطمئنم که مقابل ذوب‌آهن بهترین بازی را انجام می‌دهیم.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در واکنش به درخواست سیدرضا افتخاری از او که خواسته بود در رسانه‌ها صحبت نکند، گفت: بنده هر صحبتی می‌کنم در حمایت از استقلال است. به هیچ وجه نمی‌خواهم جواب افتخاری را بدهم و برای او احترام قائلم. اگر قرار است من از جیب خودم جریمه AFC را بدهم، اشکالی ندارد، اما باید از کسانی که در استقلال هزینه‌تراشی کرده‌اند، این هزینه‌ها را مطالبه کنیم و آن را برگردانند.

زمانی در ادامه خاطرنشان کرد: من کوچک‌ترین بی‌حرمتی یا توهینی نکردم. باشگاه به‌جای عقب‌نشینی باید از عضوش حمایت کند. ما تا زمانی که در استقلال هستیم تمام‌قد از این تیم حمایت کرده و اجازه نمی‌دهیم سر تیم را ببُرند. کسی که وارد یک جای بزرگ می‌شود، باید دنبال کار بزرگ باشد.

وی در خصوص اظهارات وریا غفوری مبنی بر اینکه از استقلال طلب زیادی دارد و صحبتی هم با او برای تمدید قرارداد نشده است، گفت: طلب غفوری برای فصل گذشته است. در این فصل همه بازیکنان به‌یک‌میزان دریافتی داشته‌اند. از قول من بنویسید که غفوری بازیکن مورد علاقه ماست و در هیئت مدیره مصوب کرده‌ایم که مدیرعامل و معاون ورزشی با ایشان و بازیکنانی که قراردادشان به پایان می‌رسد، مذاکره و قراردادشان را تمدید کنند. اسامی شش بازیکن در هیئت مدیره مطرح شده است که باید قراردادشان تمدید شود.

 

 

2081

تسنیم

نظرات ۲

  • esteghlal

    من موندم چرااین آقااین قدرمصاحبه میکنه؟حتی بیشترازمدیرعامل..چراباشگاه جلوی ایشون نمیگیره؟

  • Shahrad

    چرا ساکت نمی شوی؟ اَه ..

برچسب ها