سرمربی بارسلونا در فکر جدایی؛ رابطه بد والورده با مدیران باعث قطع همکاری می‌شود؟

سرمربی-بارسلونا-در-فکر-جدایی؛-رابطه-بد-والورده-با-مدیران-باعث-قطع-همکاری-میشود؟

وبسایت رسمی برنامه نود - والورده به خروج از بارسلونا فکر می کند.

به گزارش وبسایت نود، اگر شکست سنگین مقابل رم در لیگ قهرمانان را کنار بگذاریم، کارنامه والورده در فصل اول حضورش در بارسلونا بسیار خوب بود، او تیمش را به قهرمانی جام حذفی رساند و به زودی نیز می تواند با اقتدار قهرمانی در لالیگا را جشن بگیرد. اما با وجود این دو موفقیت، سرمربی بارسلونا به جدایی می اندیشد.

آ اس مدعی شده است که اگرچه والورده هنوز یک سال دیگر با بارسا قرارداد دارد و از حمایت بازیکنان تیمش برخوردار است ولی رابطه نه چندان خوب با سران باشگاه، باعث شده او به ترک بارسلونا بیاندیشد. والورده این موضوع را در یک محفل خصوصی عنوان کرده است.

گفته می شود سران بارسلونا بابت عملکرد والورده در لیگ قهرمانان عصبانی هستند، آن ها بر این باورند که والورده تمرکز زیادی روی بازی های داخلی گذاشته و می توانسته به ترکیب اصلی تیمش برای بازی های اروپایی استراحت دهد، آن هم در شرایطی که بارسلونا حاشیه امنیت خوبی در لالیگا برای خود ایجاد کرده است. در عین حال بازیکنان کاملاً پشتِ سرمربی تیم هستند ولی موضوع دیگر که باعث رنجش شده، درز کردن خبری است که گفته شده سران بارسلونا در صورتی که تیمشان در فینال جام حذفی مقابل سویا شکست می خورده، قصد اخراج والورده را داشته اند.

1878

اختصاصی

نظرات ۹

 • فوتبالیست آینده

  نتیجه میگیره ولی اصلا تیمش قشنگ بازی نمیکنه اگه کلوپ بیاد خیلی خوب میشه


  ادمین

  • YAS

   دقیقا
   کلوپ بیاد تیم فوق العاده بازی خواهد کرد
   کلا بارسا تیمی نیست ک با طرز فکر دفاعی و محتاطانه بشه اداره اش کرد

 • بارسا

  مشکل این سالهای بارسا فقط و فقط مدیریت ضعیف بوده وگرنه مگه انریکه مربی بدی بود ؟:!! چندین سال هست که نه تنها مدیران بارسا به خصوص رابرت فرناندز عرضه انجام خرید های خوب رو نداشتند حتی توانایی حفظ ستاره های بارسا رو هم نداشتند . قضیه نیمار که یادمون نرفته . نزدیک پنج سال هست که دفاع راست بارسا می لنگه اما با وجود خریدهایی مثل سمدو و الکس ویدال هنوز نقطه ضعف بارسا دفاع راست هست در حالی که ببرین که محصول لاماسیا هست داره تو آرسنال با نارضایتی بازی می کنه
  بارسا فراتر از یک باشگاه

 • borna.barca

  تو رو خدا یرو

 • حمید مسی

  فلسفه بارسا را ویران کرده.کجاش موفق بوده؟اون بازیای زیبا و دل پسند بارسا کجاست؟هرچی داره از مسی داره.مسی را از بارسا بگیریم تیمای پایین جدول را هم به زور میبره(البته اگه بعضیا معیار را تو یه بازی خلاصه نکنن)
  "عشق و سلطان قلبم، لیونللللللللللل مسییییییییییی"=بهترین بازیکن جهان و تاریخ
  رونالدو=پنالفسایدانو=پنالتیانو=دروازه خالی=یه نفر را نمیتونه دریبل کنه و ۵ متر با توپ راه بره زمین میافته=آماده خور به تمام معنا=پاس رونالدینیویی و بساط خنده=سایه زن==تازگیا ریباند گل

  • علی

   مشکل تو حادتر از والورده است...

 • سام

  خداییش مربی خوبیه درسته زیبا بازی نمیکنه اما خیلی از بازیکنا رو احیا کرد حداقل مث انریکه از هر تیم درجه 2و3چهارتا چهارتا نمیخورد

 • Sam

  مربی خوبی هست که اگه نبود دبل نمیکرد ولی کسی نیست که در شرایط بحرانی تیم رو رهبری کنه. ماذرید اصلا” بازی برگشت با رم قابل هضم نیست. به بازیهای قبل و بعد رم با رقیباش نگاه کنید.به فیورنتینا باخته بود با لاتزیو مساوی کرد و یک ‌تیم ‌معمولی رو با اختلاف دو‌گل برد.مقصر اصلی شکست فقط و‌ فقط والورده بود. اگر یک‌ کم هجومی بازی میکرد و‌فقط یک‌گل میزدند هر دقیقه ای که اتفاق میافتاد بازی همونجا برای رم تموم میشد و نمیتونستند برگردند. بهتره دنبال یک‌ مربی باشند که حتی با داد و هوار از نظر روانی کنار زمین تیم رو از فشار در بیاره.امیدوارم بره.با این مربی بعیده در اروپا قهرمان شد مگر اینکه تبم همیشه مثل فینال کوپا دلری بازی کنه.

 • CR 6+4 FCP

  داورسلونا فراتر از یک باشگاه.خخخخخخخ

برچسب ها