سایپا با بهترین مربی ناکام در کسب پیروزی در برابر فیروز کریمی؛ 3 شکست و 3 تساوی برای نارنجی پوشان با دایی

سایپا-با-بهترین-مربی-ناکام-در-کسب-پیروزی-در-برابر-فیروز-کریمی؛-3-شکست-و-3-تساوی-برای-نارنجی-پوشان-با-دایی

وبسایت رسمی برنامه نود - سایپا و علی دایی در راه کسب پنجمین برد متوالی به سد گسترش فولاد برخورد کرده و نتوانستند از آن عبور کنند تا روند بردهای متوالی این تیم متوقف شود.

به گزارش وب سایت نود، نارنجی پوشان سایپا برای شانزدهمین بار در رقابت های لیگ برتر برابر تیم های فیروز کریمی قرار گرفتند اما در کسب ششمین برد خود برابر این مربی ناکام بودند. با کسب تساوی در دیدار تیم های سایپا و گسترش فولاد، دو تیم به پنجمین تساوی خود در لیگ برتر دست یافتند؛ دو برد برای گسترش فولاد و 3 برد هم برای سایپا پیش از این به دست آمده و هر یک از دو تیم 10 گل زده برابر هم داشته اند.

اما فیروز کریمی در تقابل با سایپا پنج باخت، پنج مساوی و 6 برد به دست آورده که 3 برد این مربی مقابل سایپا در زمانی بوده که هدایت نارنجی پوشان بر عهده علی دایی بوده است. کریمی با پنج تیم مختلف توانسته سایپا را مغلوب کند. تیم های کریمی و سایپا 19 گل برابر یکدیگر به ثمر رسانده اند. همچنین، این دیدار سومین تساوی بدون گل سایپا با فیروز کریمی بود، که در دو بازی علی دایی به عنوان مربی روبروی تیم های کریمی حاضر بوده است.

علی دایی هفتمین بازی متوالی هم برابر گسترش فولاد نتوانست پیروز شود؛ دایی که تا کنون هشت بار برابر این تیم تبریزی حاضر شده، تنها در اولین تقابل با گسترش فولاد توانست به عنوان مربی پرسپولیس بر این تیم غلبه کند اما پس از آن دیگر رنگ پیروزی برابر این تیم را ندید. در مقابل گسترش فولاد 3 بار دایی را مغلوب کرده و 4 بازی هم به تساوی رسیده است.

از نظر تقابل دو مربی با یکدیگر، کریمی نتایج بهتری در تقابل با علی دایی کسب کرده است. نهمین تقابل دو مربی با پنجمین تساوی آنها همراه بود؛ در چهار دیدار دیگر هم 3 پیروزی نصیب کریمی شده و دایی تنها یک بار طعم پیروزی را برابر کریمی چشیده است.

 

 

2081

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها