مسئولان سپیدرود به همه پول دادند به جز کریمی

مسئولان-سپیدرود-به-همه-پول-دادند-به-جز-کریمی

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیران باشگاه سپیدرود رشت در اقدامی عجیب بخشی از مطالبات تمام بازیکنان و کادرفنی سپیدرود را پرداخت کردند، اما هیچ پولی به علی کریمی ندادند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، مدیران باشگاه سپیدرود رشت پیش از دیدار مقابل فولاد خوزستان بخشی از قرارداد بازیکنان و کادرفنی خود را پرداخت کردند، اما در اقدامی عجیب هیچ پولی به علی کریمی سرمربی این تیم پرداخت نشد.

مسئولان باشگاه سپیدرود پیش از تعطیلات نوروز نیز در اقدامی مشابه بخشی از مطالبات تمام بازیکنان را به حساب آنها واریز کرده بودند،‌ اما در آن زمان هم هیچ پولی به علی کریمی پرداخت نشده بود که دلیل این اقدام مسئولان سپیدرود مشخص نیست.

همچنین در فاصله یک هفته مانده به پایان مسابقات لیگ برتر، مدیران باشگاه سپیدرود با وجود اینکه هنوز دو فصل دیگر با علی کریمی قرارداد دارند، اما هنوز هیچ مذاکره‌ای با این مربی انجام نداده‌اند و تکلیف سرخپوشان رشتی برای فصل آینده مشخص نیست.

 

2051

تسنیم

نظرات ۶

 • امیدوحیدیفر

  همینکه گذاشتن علی کریمی یک تیم داشته باشه بایدبره خدروشکرکنه چون علی کریمی بی دنشه بایدیک پولی ه بده به سپیدرود

  • 8مقدس

   لیاقت می خواد داشتنش استقلالی عزیز!

  • مبهم

   آقای وحیدفر لطفا فقط قبل از زدن دکمه ی ارسال واسه ۲۰ ثانیه فکر کن به اینکه نظرت چقدر از روی علم و اگاهی هست و چقدر از روی عقده و بی فکری و اینکه آیا ضرورتی هست بقیه هم از نظر شما مطلع شن و این نظر کسی رو ناراحت میکنه یا خیر؟ اگه باز هم جوابتون مثبت بود همین روند رو ادامه بدین . موفق باشین

 • ￵ارش

  ￵از شخصیت و انسانیت و بزرگواری کریمی سو استفاده میکنن دلیلش اینه والادجرات انکارو نداشتن

 • بهداد

  لیاقت
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  میخواهد تو را داشتن

 • سارا اس اسی

  عجب!

برچسب ها