وثوق احمدی: باشگاه ملوان باید رضایت بازیکن مقدونیه‌ای را جلب کند

وثوق-احمدی-باشگاه-ملوان-باید-رضایت-بازیکن-مقدونیهای-را-جلب-کند

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس کمیته تعیین وضعیت گفت: با توجه به اینکه حکم پرونده زوران زلاتکوفسکی صادر شده، ممکن است خیلی زود نامه کسر امتیاز از باشگاه ملوان هم به دست ما برسد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، روزبه وثوق احمدی درباره پرونده بدهی باشگاه ملوان به زوران زلاتکوفسکی، بازیکن پیشین این تیم و احتمال کسر امتیاز از ملوانی‌ها اظهار داشت: وکیل این بازیکن به باشگاه ملوان نامه زده است که در صورت پرداخت نکردن مطالبات به‌زودی حکم کسر امتیاز از این تیم ابلاغ خواهد شد. فیفا هم روز گذشته نامه‌ای به وکیل زوران ارسال کرده و گفته است که آیا این بازیکن درخواست کسر امتیاز از باشگاه ملوان را دارد یا خیر.

وی ادامه داد: در صورتی که بازیکن مقدونیه‌ای پیشین ملوان بخواهد از این تیم امتیاز کسر شود، باشگاه ملوان باید یا پول او را پرداخت کند و یا به هر طریقی شده رضایت این بازیکن را جلب کند. در غیر این‌صورت کسر امتیاز از این تیم انجام خواهد شد.

رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال در پاسخ به این پرسش که چقدر زمان می‌برد تا حکم کسر امتیاز ملوان از سوی فیفا صادر شود،‌ گفت: این موضوع بستگی به فیفا دارد،‌ اما با توجه به اینکه حکم این پرونده صادر شده است و نیاز به صدور حکم مجدد ندارد،‌ فکر می‌کنم خیلی سریع این اتفاق خواهد افتاد.

 

2051

تسنیم

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها