فکری: خجالت‌آور است، به بازیکن حریف ربطی ندارد که درباره تیم ما نظر بدهد/ میری دل شیر داشت که پنالتی را قبول کرد

فکری-خجالتآور-است-به-بازیکن-حریف-ربطی-ندارد-که-درباره-تیم-ما-نظر-بدهد-میری-دل-شیر-داشت-که-پنالتی-را-قبول-کرد

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: با یک مساوی در بازی آخر در مسجد سلیمان هم قهرمان دسته اول می‌شویم.

به گزارش وبسایت نود، محمود فکری بعد از شکست مقابل بادران در خصوص بازی اظهار داشت: شاید تقدیر ما این بود که جشن قهرمانی را در مسجدسلیمان بگیریم. استرس زیادی داشتیم همین عامل باعث شد تا بازیکنان فشار زیادی را تحمل کنند و نتوانیم از موقعیت‌ها به خوبی استفاده کنیم و در لحظات پایانی پنالتی که به دست آوردیم همین که بازیکن ما پیمان میری قبول کرد پنالتی را بزند دل شیر می‌خواست که این کار را انجام داد ولی شاید قسمت این بود که این پنالتی گل نشود و ما نتوانیم خیلی زود جشن قهرمانی بگیریم.

فکری در ادامه در خصوص تأخیر در اعلام پنالتی و حواشی پیش آمده اظهار داشت: به هر حال این اتفاق باعث می‌شود فشار زیادی روی بازیکن بیاید ولی در مجموع تأخیری هم اگر رخ نمی‌داد باز هم پنالتی زدن در دقیقه پایانی بسیار سخت است.

وی در ادامه در خصوص درگیری پیش آمده اظهار داشت: خیلی‌ها از اینکه نفت مسجدسلیمان قرار است قهرمان شود، می‌میرند. به بازیکن حریف ربطی ندارد که بخواهد راجع‌به تیمی نظر بدهد که تیم نفت مسجدسلیمان لیاقت قهرمانی دارد یا ندارد که برمی‌گردد به طرف من و لفظی را به کار می‌برد که واقعاً خجالت‌آور است. به هر حال ما بازی را باختیم به کادر فنی بادران تبریک گفتیم. فوتبال همین است برد و باخت دارد ولی لفظ‌هایی نباید به کار ببریم که در شأن فوتبال نیست و این خوب نیست که بازیکن حریف هرچه که دلش‌ می‌خواهد بگوید.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در ادامه درباره نگرانی هواداران نفت مسجدسلیمان نیز گفت:‌ به هر حال هواداران حق دارند دوست دارند تیم مورد علاقه‌شان پیروز از میدان خارج شود و اینکه دیدند درگیری رخ داد عصبانی شدند و به دنبال آن وارد زمین شدند و حتی زمانی که پنالتی اعلام شد و تیم بادران لحظه آخر آن رفتار که انجام داد باعث شد تا هواداران تیم ما بیشتر عصبی شوند. کاری که حریف انجام داد واقعاً ناپسند بود. شاید دوست داشتن این حواشی را به وجود بیاورند و باعث شود پنالتی ما از دست برود. این اتفاقات باعث شد هواداران ما بسیار ناراحت شوند ما هم سعی کردیم آرامش را بین هواداران بیاوریم تا مشکلی ایجاد نشود. ما یک مساوی در مسجدسلیمان مقابل حریف‌مان بگیریم قهرمان می‌شویم.

 

1004

فارس

نظرات ۹

 • بهرام دهتقلال ازگرگان

  ولقعا خجالت داره پیشکسوت ششتقلال.فقط بلدی درگیری درست کنی.انشاالله که تیمتون بازی آخر ببازه و دو تیم مازندرانی صعود کنن.

  • عباس

   چی باعث میشه بیای زیر پستای سرورت و سوزش پراکنی کنی؟

  • شانسپولیس

   بهرام جان عزیزم اگه یه کم منطق داشتی که البته از شما پرسپولیسیا بعیده، میدیدی که تیم بادران سعی داشته جو متشنج کنه ولی جناب فکری برعکس میخواسته جو رو آروم کنه
   راستی فکری همونی نبود که از 50 متری بهتون گل زد؟

 • 5 سال در دسته 3

  این است مکتب تاج کبیر واقعا پاشازاده ، فکری و ... مربیان اینده داری هستند و از شخصیت بالایی برخوردارن نمونش همین پنالتی خراب شده که بازیکن خودش خراب نکرد ... واقعا خیلی حرفیه یه مربی هم هست که میگه تا من سرمربی هستم دیگه بازیکنم پنالتی نمیزنه ولی بنده خدا اقتداری نداره :( :)

 • تماشاگر بی فرهنگ نمیخواهیم.

  بنده واقعا ناراحت و نگرانم از صعود احتمالی نفت مسجد سلیمان به لیگ برتر..خداییش فوتبال خوبی رو بازی میکنند و حقشون هم صعود هست از نظر فوتبالی،اما تماشاگران این تیم به شدت خشن و بیفرهنگ تشریف دارند و هنوز کارهاشون توی سه یار فصل گذشته که بهروز مکوندی سرمربیشون بود و سقوط هم کردند از اذهان عمومی پاک نشده..با پاره اجر به قصد جون طرف به بازیکنهایپحریف حمله میکردند اینها..جالبه که فولاد هم از خوزستانه اما تماشاگرانش زمین تا اسمون با اینها فرق میکنند همچنین صنعت نفت ابادان هم تماشاگران خیلی فهیمی دارند اما نفت مسجد سلیمان رو باید با قاطعیت با تماشاگرانشون برخورد کنن..ادمین جان چرا چند وقته نظرات من رو منتشر نمیکنید؟

  • 5 سال در دسته 3

   داداش هر تیمی چند هزار نفر تماشاگر نما داره اما حیف باید تر و خشک بسوزه خیلی بهتر بود همه ی تماشاگران را اسم نمیبردی اولین دیس لایک از طرف من

  • کامران رامشی

   خواهشا"اینقدر دم از فرهنگ نزن . فقط دارین از این میسوزین که تیم مسجدسلیمان تمام لیگ رو صدر جدول بوده وهست . انشالا امسال 4 تیم خوزستانی تو لیگ جواب این حرفهای شما رو میدن. زنده باد مسجدسلیمان

 • عباس

  دسته یک و دسته دو در قرق مربیان استقلالی

 • مهدی

  مسجد سلیمان و خونه خونه سال بعد لیگ برترند

برچسب ها