مدیر اجرایی آرسنال، آرتتا را گزینه‌ای مناسب برای جانشینی ونگر می‌داند

مدیر-اجرایی-آرسنال-آرتتا-را-گزینهای-مناسب-برای-جانشینی-ونگر-میداند

وبسایت رسمی برنامه نود - گاسیدیس به استخدام آرتتا علاقه مند است.

به گزارش وبسایت نود، اسکای مدعی شده است ایوان گاسیدیس مدیراجرایی آرسنال که در نهایت گزینه های مربیگری باشگاه را پیش روی کروئنکه (مالک آرسنال) خواهد گذاشت، بر این باور است که آرتتا هافبک سابق این تیم گزینه ای مناسب برای جانشینی ونگر است. طبق گزارش این رسانه انگلیسی، گاسیدیس تصور می کند با وجود آن که آرتتا هنوز هیچ تجربه رسمی سرمربیگری ندارد ولی کیفیت و توانایی لازم را برای حضور روی نیمکت تیم سابقش دارد.

آرتتا بعد از بازنشستگی از عرصه بازیگری و ترک آرسنال، راهی منچسترسیتی شد تا در کادرفنی پپ فعالیت کند و در همین مدت از او به عنوان یک مربی آینده دار و مبتکر یاد می شود.

سران آرسنال به نشانه احترام برای ونگر، تا پیش از روز جمعه، مذاکراتی با نامزدهای مربیگری نداشتند ولی قرار است طی روزهای آینده سران این باشگاه لندنی با کاندیدهای جانشینی ونگر، وارد مذاکره شوند. گفتنی است انریکه و ناگلزمان در میان برخی سران باشگاه محبوب هستند و احتمال حضور این دو هم وجود دارد.

1878

اختصاصی

نظرات ۲

  • بهرام

    یه سال کنار گواردیولا بودن دلیل بر خوب بودن نیست ناگلزمان یا برندان راجرز یا انجلوتی با کمک مربیگری هنری میتونن گزینه ی جالبی باشن

  • Majid h67

    پیدا کردن مربی ای مثل آرسن ونگر که هم مربی و استعدادیاب و هم مدیر باشه تقریبا نشدنیه
    مربی ای که میاد آرسنال باید از سبک فوتبال هجومی این باشگاه پیروی کنه ، مثلا مربیای بزرگی مثل آلگری سیمئونه و مورینیو به سبک آرسنال نمیخورن هر چند که قرار نیست این اشخاص مربی آرسنال بشن الان تنها مربی ای که بیکار هست و به درد آرسنالم میخوره آنچلوتی هستش اگه بعد از پایان قرارداد گواردیولا با من سیتی آرسنال بتونه بیاره این مربیو واقعا تنها شخصیه که لایق سرمربیگریه آرسناله

برچسب ها