خرید مدافع چپ و راست در اولویت های اصلی مورینیو

خرید-مدافع-چپ-و-راست-در-اولویت-های-اصلی-مورینیو

وبسایت رسمی برنامه نود - مورینیو به دنبال خرید یک مدافع چپ و یک مدافع راست است.

به گزارش وبسایت نود، در شرایطی که در فصل جاری والنسیا و یانگ در دو سمت خط دفاعی برای یونایتد به میدان رفتند و مورینیو هم از عملکرد این دو بازیکن راضی بوده ولی هر دو بازیکن بالای 30 سال دارند و سرمربی پرتغالی بر این باور است با تقویت تیمش در این دو پست می تواند تیمش را به سمت جلو سوق دهد.

گاردین مدعی شده است که اولویت اصلی مورینیو برای دفاع چپ، خرید دنی رز مدافع تاتنهام است که فصل سختی را در تیم پوچتینو گذرانده است، او بعد از آن که مصدومیت ده ماهه اش را پشت سر گذاشت، به دلیل آن که از سیاست های باشگاه در نقل و انتقالات انتقاد کرده بود خیلی در ترکیب تیم قرار نگرفت و حالا با وجود آن که اسپرز در فروش بازیکنانش سختگیر است و این بازیکن هم تا سال 2021 با تاتنهام قرارداد دارد ولی احتمال خروج وی در تابستان 2018 زیاد است.

در عین حال احتمال خرید دفاع راست هم وجود دارد و در چنین شرایطی جدایی دارمیان محتمل است و همین طور شاو. اگرچه گفته می شود ممکن است شاو یک فصل دیگر هم در منچستریونایتد بماند و سپس با اتمام قراردادش این تیم را ترک کند.

1878

اختصاصی

نظرات ۱

  • مهدی هاتفی

    شما اگه کلی هم بازیکن بگیرین تا ژوزه سرمربی تون هست هیچ اتفاقی نمیفته. به سویا باخت میده و حذف میشه میگه قبلا هم یونایتد حذف میشده. منطق عجیب و غریب یعنی این

برچسب ها