اختلاف افتخاری و زمانی بر سر پرداخت جریمه به AFC

اختلاف-افتخاری-و-زمانی-بر-سر-پرداخت-جریمه-به-afc

وبسایت رسمی برنامه نود - عضو هیات مدیره باشگاه که اخیرا از سوی AFC با جریمه ۵ هزار دلاری روبرو شده، حاضر به پرداخت این مبلغ نیست و معتقد است باشگاه باید آن را تقبل نماید.

 

 

به گزارش وبسایت نود و به نقل از مهر، حسن زمانی عضو هیات مدیره استقلال که بارها از سوی وزیر و مدیرعامل باشگاه توصیه به عدم مصاحبه شده بود، به خاطر مصاحبه علیه داور دیدار آبی پوشان و العین در لیگ قهرمانان آسیا از سوی AFC به مبلغ ۵ هزار دلار جریمه شد. وی به دلیل بی اطلاعی از قوانین مربوط به لیگ قهرمانان آسیا مبنی بر ممنوعیت مصاحبه عوامل هر باشگاه، پس از آن دیدار که به تساوی ۲-۲ ختم شد علیه داور مصاحبه کرد که این مصاحبه از دید AFC دور نماند و عضو هیات مدیره باشگاه متحمل جریمه شد.

رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه معتقد است این جریمه شخصی بوده و حسن زمانی که اقدامش منجر به اعمال این جریمه شده و حکم جریمه نیز به نام وی صادر شده باید آن را پرداخت نماید در حالی که زمانی معتقد است باشگاه نباید پشت او را خالی کرده و باید جور پرداخت این جریمه را بکشد.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال بر این باور است که به دلیل دفاع از منافع تیم مرتکب این جریمه شده و به همین دلیل باشگاه باید متحمل پرداخت این جریمه شود و این در حالی است که به زعم دیگر مدیران باشگاه، حسن زمانی نباید بدون هماهنگی این اظهارنظر را انجام می داده است.

مبلغ جریمه او با نرخ روز دلار چیزی در حدود ۲۰ میلیون تومان است که این مبلغ در حال حاضر مورد اختلاف افتخاری و زمانی است. ضمن این که گفته می شود شخص وزیر ورزش هم با افتخاری در این زمینه هم عقیده بوده و معتقد است باشگاه نباید در این خصوص هزینه نماید.

 

۱۰۰۴

مهر

نظرات ۶

 • وحید...

  این اقا خیلی مصاحبه میکنه.حداقل بعد هر بازی استقلال ی مصاحبه از ایشون من میبینم.حرف درستش هم فقط این بود ک منصوریان مربیگری بلد نی‌.خواهشا رنگی نظر ندین

  • حمید

   ایشون در زمینه منصوریان شاید کمی درست گفته باشن........ولی درمورد کاوه رضایی اصلن...ادمین بچاپ پلیز

 • ابی جان

  دفع از باشگاه بایست در چارچوب قانون و عمل به قوانین باشگاه و قوانین فدراسیون و بین الملل است بارها طبق نظر باشگاه به آقای زمانی تذکر داده شده که مصاحبه نکند چون باشگاه از طریق مدیر عامل بایست مصاحبه کنه.و مصاحبه کردنهای زمانی بارها برای استقلال مشکل درست کرده.به نظر ميزسه زمانی دوست داره رسانه ها رو برای مطرح کردن نام خودش و شهرت استفاده میکنه

 • Binam

  مصاحبه کردن برای زمانی از نون شب هم واجبتره
  آقای افتخاری دم شما گرم

 • Abedi

  کسی که خربزه میخوره پای لرزش هم میشینه آقای زمانی شما به جای مصاحبه برو به کارات برس ما هواداران نمیخواییم شما مصاحبه کنی چرا باید هی مصاحبه کنی و جریمه بشیم این پول هم بدن دیگه کسی نمیتونه جلوی شمارو برای مصاحبه ها بگیره

 • Wien

  بلکه اینجوری مدیرای فوتبالمون قوانین و قواعد بین المللی را یاد بگیرن،انصافا تا حالا فکر میکرد afc هم مثل کمیته انضباطی خودمونه،با یه تلفن یا از طریق یه دوست و آشنا مشترک،سر و ته قضیه را هم بیاره.

برچسب ها