کار سخت سیدجلال برای رسیدن به ترابی؛ یک نمره برای بهترین شدن

کار-سخت-سیدجلال-برای-رسیدن-به-ترابی؛-یک-نمره-برای-بهترین-شدن

وبسایت رسمی برنامه نود - عملکرد پرسپولیس و سیدجلال در بازی با ذوب آهن، ضربه بزرگی به کاپیتان پرسپولیس زد.

به گزارش وبسایت نود، جلال حسینی برای هفته‌های نسبتا طولانی، در صدر جدول بهترین بازیکنان لیگ برتر بر اساس نمرات تیم آنالیز نود قرار داشت و شانس اول کسب این عنوان محسوب می‌شد. حسینی فصل پیش هم در صدر بهترین بازیکنان لیگ برتر بود و می‌توانست امسال، برای دومین بار خودش و برای سومین بار پیاپی، تیمش را صاحب بهترین بازیکن لیگ کند. اتفاقی که بخاطر فرم بد پرسپولیس در هفته‌های اخیر، حالا کمی دور از دسترس به نظر می‌رسد.

بازی نه چندان خوب در دربی تهران، میانگین نمرات سیدجلال را ضعیف‌تر کرده بود و عملکرد ناموفق و نمره 3.5 در بازی با ذوب آهن، باعث شد جایش را در صدر جدول بهترین بازیکنان لیگ به ترابی بدهد. ترابی این هفته بدون بازی کردن و فقط بخاطر نمره بد سیدجلال، یک هفته پیش از پایان لیگ عنوان بهترین بازیکن لیگ را بدست آورد.

ترابی با نمره 2.65، حسینی با نمره 2.68 و امید ابراهیمی با نمره 2.69، کاندیداهای اصلی عنوان بهترین بازیکن لیگ محسوب می‌شوند. تنها راهی که حسینی می‌تواند هفته آخر ترابی را پشت سر بگذارد، این است که این هفته یک نمره، بهتر از او بگیرد. حتی برتری نیم نمره‌ای سیدجلال نسبت به ترابی، مهاجم آماده سایپا را صاحب جایگاه بهترین بازیکن لیگ برتر خواهد کرد. شانس امید، کمتر از بقیه است و او فقط در شرایطی بهترین بازیکن لیگ خواهد شد که همزمان یک نمره بیشتر از ترابی و نیم نمره، بیشتر از سیدجلال کسب کند.

با این شرایط، کار کاپیتان پرسپولیس در هفته پایانی لیگ برای عنوان بهترین بازیکن فصل سخت‌تر از همیشه خواهد بود. برای اینکه بعد از دو بار کسب این عنوان توسط خودش و طارمی، برای سوم هم جایزه را در اختیار پرسپولیسی‌ها نگه دارد و بهترین بازیکن فصل، از تیم سرخپوش لیگ باشد.

 

22330

اختصاصی

نظرات ۶

 • Aryo

  چرا پرسپولیس دوساله نیم فصل دوم افت شدیدی میکنه دقیقا وقتی بازی ها آسیایی شروع میشه؟
  بازی ها پرسپولیس خیلی افت کرده نسبت به نیم فصل اول

  • sajjad

   امان از تست دوپینگ های Afc از بازیکنان اصلی . کاش میشد نیم فصل دوم هم فقط از علوان زاده و طاهرخانی و باقی نیمکت نشینا مثل نیم فصل اول تست بگیردن . اینجوری دیگه افت صورت نمی گرفت .

  • فيفا

   اقا سجاد... هنوز گند جك ترى دى تو اذهان تمام فوتبالى ها هست و همچنين فرار اسطوره تون بخاطر دوپينگ به كشورهاى خليج فارس... پس شما شيشتقلالى ها از دوپينگ حرف نرمين سنگينتريد...

  • kamran

   در جواب aryo باید بگم پارسال پرسپولیس در نیمفصل دوم بهترین نتیجه ها رو گرفت و فاصلشو زیاد کرد
   و وقتی فاصله زیاد میشه انگیزه ها کمتر میشه و این کاملا طبیعی هست چون حس رقابت توی بعضی بازیکنا کم میشه

   در جواب sajjad هم باید بگم کافر همه را به کیش خود پندارد دوست عزیز...

 • استقلال،لردگان

  داداش آسیا فهمیده باید از کی تست دوپینگ بگیره،دیگه از علوان زاده نمیگیرن؟؟؟؟

 • Reza

  عشقی به مولا سید .بهترین وباثبات ترین مدافع ایران بااختلاف

برچسب ها