احتمال انتقال اینیستا به منچسترسیتی یا آرسنال

احتمال-انتقال-اینیستا-به-منچسترسیتی-یا-آرسنال

وبسایت رسمی برنامه نود - اینیستا ممکن است راهی لیگ برتر انگلیس شود.

به گزارش وبسایت نود، در شرایطی که به نظر می رسد اینیستا در پایان فصل بارسلونا را ترک می کند، آ اس مدعی شده است احتمال دارد این بازیکن باتجربه راهی لیگ برتر انگلیس شود. پیش تر بحث جدایی اینیستا از بارسلونا در پایان فصل مطرح شده بود و حتی از چین به عنوان مقصد این بازیکن یاد می شد ولی اکنون ممکن است پیشنهادات رسیده از تیم های بزرگ شرایط را تغییر دهد.

پپ گواردیولا یکی از مربیانی است که قصد دارد دوباره اینیستا را در تیمش داشته باشد، این دو در بارسا سابقه همکاری داشتند و ممکن است سیتی در تابستان برای جذب اینیستا وارد عمل شود. در عین حال گفته می شود در صورتی که انریکه جانشین ونگر در آرسنال شود، سرمربی سابق بارسلونا هم خواستار حضور اینیستا در آرسنال است. ضمن اینکه پاریسن ژرمن هم به جذب اینیستا علاقه مند است. در چنین وضعی، شاید انتقال اینیستا به چین که قریب الوقوع به نظر می رسید منتفی شود.

1878

اختصاصی

نظرات ۴

 • بهرام

  بهتر تو اوج خداحافظی کنه لیگ جزیره سنگین تر از لالیگاست دیدن نیمکت نشینی اینیستا تو سیتی جالب نیست و البته احترامی که دنیا برای تک باشگاهی ها قائل میشه هم جای خود داره ولی بیاد شاید یکم به این تیم شخصیت بده

 • نیلو

  نههههه اگه بخواد به ارسنال یا سیتی بره چرا اصلا از بارسا جدا بشه. اینیستا یازیکنیه که در بالاترین سطح فوتبال دنیا بازی میکنه نباید یه سطح پایین تر بره فایده ای نداره. اما اگه به چین یا قطر بره باعث پیشرفت فوتبال هم میشه مثل ژاوی مثل اسنایدر

 • CR 6+4 FCP

  اینیستا هم مثل مسی نمی تونه بدوه.

 • موسی

  در جواب بعضی دوستان : اینیستا همون وسط زمین هم راه بره و توپ پخش کنه حضورش موثره ، این رو هم پپ و هم انریکه بهتر از من و شما می دونن.مسی هم الان داره عقب تر بازی می کنه و خیلی اوقات ساکنه اما تاثیرش رو ببینید !

برچسب ها