پورموسوی: در مورد تیم امید ۲ ماه پیش با من صحبت شد

پورموسوی-در-مورد-تیم-امید-2-ماه-پیش-با-من-صحبت-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان اعلام کرد که در مورد پُست سرمربیگری تیم امید دو ماه پیش با او صحبت شده بود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، سیداکبر پورموسوی در مورد شرایط فولاد برای دیدار برابر تراکتورسازی تبریز در هفته پایانی لیگ برتر گفت: ما دوست داریم در بازی آخر برنده شویم تا لیگ را با برد تمام کنیم. البته بازی قبلی با سپیدرود بازیکنان ما را خسته کرد، چون روی زمین چمن مصنوعی بازی کردیم و پرواز رفت و برگشت ما هم پراسترس و خسته‌کننده بود. با این حال تلاش می‌کنیم تا در آخرین بازی در خانه به برد برسیم.

وی با اشاره به عملکرد فولاد در فصل جاری تأکید کرد: من از عملکرد تیم و بازیکنان راضی‌ام، ولی می‌توانستیم بهتر نتیجه بگیریم و بازیکنان هم این را می‌دانند. مهم‌ترین دلیلی را که باعث شد گاهی اوقات نتیجه نگیریم، خودمان می‌دانیم و باید برای فصل آینده بزرگ‌تر فکر کنیم و هدف‌های بزرگی داشته باشیم. بچه‌های ما امسال با تمام وجود بازی کردند، اما در برخی بازی‌ها و برخی لحظات غفلت کردند که باید از این موضوع درس بگیرند و باتجربه‌تر شوند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در مورد برنامه‌اش برای فصل آینده اظهار داشت: طبیعتاً باید برای فصل بعد تیمی قوی‌تر بسازیم تا از لحاظ روحی و روانی و مسائل فنی، در شرایط بهتری قرار بگیریم. بعد از بازی با تراکتورسازی با همکارانم در مورد آینده صحبت خواهم کرد و نقاط ضعف و قوت تیم را بررسی خواهیم کرد تا در زمینه برنامه‌های تمرینی و جذب بازیکن تصمیم بگیریم.

پورموسوی در واکنش به اینکه نام او در فهرست گزینه‌های سرمربیگری تیم امید قرار گرفته است، خاطر نشان کرد: در مورد تیم امید دو ماه پیش با من صحبت شد و باشگاه هم در جریان قرار دارد. این موضوع برای الان نیست، ولی الان تمام تمرکز من روی بازی آخر است و در پایان فصل باید دید چه اتفاقاتی رخ می‌دهد.

 

2051

تسنیم

نظرات ۲

 • Wien

  وای بحال تیم امید،همان نیمچه امیدمون هم برای المپیک، ناامید شد.مربیای بزرگتر از این هم نتوانستند ما را به المپیک ببرند،آنوقت فدراسیون روی چه حسابی همچین ریسک بزرگی میخواد بکنه،این همه سال درس عبرت نگرفتن،فهمیدنش سخت نیست،که برای یک کار بزرگ،یک آدم بزرگ لازم دارد.

 • فولاد مرد

  فولاد امسال اسکلت بندی خوبی پیدا کرده وتیم نسبت به دو سه فصل قبل بهتر بوده اما ما هواداران فولاد با توجه به امکانات تیممان اصلا به سهمیهگرفتن راضی نیستیم امیدواریم که اگه پورموسوی بماند برای قهرمانی بجنگد و برای رسیدن به این هدف نیاز مبرمی به اضافه کردن چهاربازیکن خارجی با کیفیت و همچنین بازیکنان آماده داخلی دارد
  مطمـُن باشید اگه فولاد بازی زیبایی انجام بده ونتیجه بگیردهوادارانش
  ورزشگاه جدیدش فولاد آره نا را پر میکنند
  به امید موفقیت فصل بعد برای فــــــــــــولــــــــــــاد

برچسب ها