عبداللهی:هم شفر با حسینی صحبت کرده هم من

عبداللهیهم-شفر-با-حسینی-صحبت-کرده-هم-من

وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت:شفر سرمربی تیم است و در جریان همه امروز قرار می‌گیرد، او با حسینی حرف زده و من هم مسائلی را که باید به حسینی گفتم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، نصرالله عبداللهی درخصوص اینکه روز گذشته افتخاری به چه دلیل پیش از تمرین با بازیکنان جلسه داشت، گفت: افتخاری آمده بود که به بازیکنان بگوید 10 درصد از مطالبات آنها واریز شده و بقیه را هم قرار است قبل از جام حذفی به بازیکنان پرداخت کنند. قرار شده مطالبات بازیکنان تا 80 درصد قبل از جام حذفی تسویه شود تا بازیکنان برای تمدید قرارداد در فصل آینده وارد مذاکره شوند.

وی درخصوص اینکه شفر روز گذشته از حسینی انتقاد کرده و درمورد پست اینستاگرام صحبت کرده است گفت: شفر تشر به حسینی نزده اما با او صحبت کرده است. در هر صورت او سرمربی است و در جریان همه امور قرار می‌گیرد. فردا نزدیک بازی حساس می‌گویند شفر به حسینی چک هم زده است، این حرف‌ها نیست اما در هر صورت با او صحبت کرده است.

عبداللهی ادامه داد: نه فقط شفر بلکه همه با حسینی صبحت کرده‌اند من هم با او حرف زده‌ام و آن چیزهایی که باید می‌گفتم را گفته‌ام.

سرپرست تیم استقلال درخصوص اینکه این تیم برای بازی با سپاهان چند بازیکن مصدوم دارد گفت: روزبه چشمی، فرشید باقری و مجید حسینی مشغول تمرین کردن با تیم هستند ولی اینکه می‌رسند یا نه را نمی‌دانم. در هر صورت آنها با تیم تمرین می‌کنند و باید رفته رفته به شرایط مسابقه برسند.

عبداللهی در پایان گفت‌وگو با فارس درخصوص اینکه آیا استقلال برای شکست سپاهان به اصفهان می‌رود گفت: ما می‌رویم که همه را ببریم اما بعضی مواقع نمی‌شود برای این بازی هم می‌خواهیم سه امتیاز را بگیریم.

 

2051

فارس

نظرات ۲

  • ارتش 80 میلیونی

    رفتار غیر حرفه ای کم سن و سال هم که نیست توقع داره انتفاد نشه نقطه ضعف داری همه دارند میبینند که افت کردی تلاش کن موفق میشی هیچ انسانی کامل نیست یادت هم باشه دروازه بان اسطوره ای باشگاه استقلال تنها ناصر خان حجازی است نه امثال شما

  • انتی شومن

    دردسرهای جو زدگی و خود بزرگ بینی قسمت سوم اقای دروازه بان شما باید طوری رفتار کنی که کسی بابت رفتار شما شرمنده نشه اگه هم نمیتونی بسلامت بازیکن های ایرانی تا بهشون یه کم بها داده میشه سریع متوهم میشن

برچسب ها