بیک‌زاده: بیرانوند حالا بیاید توپ‌ها را ببرد!

بیکزاده-بیرانوند-حالا-بیاید-توپها-را-ببرد

وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع تیم فوتبال نفت تهران، گفت: تیم به دسته یک سقوط کرده است و حالا ببینم علیرضا بیرانوند می‌تواند پولش را زنده کند. او الان بیاید این توپ‌ها را هم بردارد ببرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، هاشم بیک‌زاده در مورد شرایط نفت تهران، گفت: نفت از اول فصل شرایط سختی داشت. بدون پول و مدیریت بازیکنان با غیرت ایستادند و کار کردند ولی کشش بازیکن هم حد و اندازه‌ای دارد. تا به الان فقط 20 درصد دریافتی داشتیم و تیم هم سقوط کرده است. از ابتدا به ما دروغ گفتند. مگر می‌شود چهار مدیرعامل و 6 مربی در یک سال در این تیم فعالیت کنند. فقط به ما وعده و وعید دادند. مسئولان واگذاری از آن ابتدا قصد داشتند تیم سقوط کند. هر کسی که می‌آمد باشگاه را به نامش نمی‌کردند و بعد از مدتی وقتی فرد می‌دید با وجود هزینه چیزی به نامش نیست از کار خود منصرف می‌شد. بازیکنان هم در این شرایط هر چه داشتند گذاشتند. مقصر افتادن تیم بازیکنان نیستند. با آمدن افاضلی در 7 بازی سه برد و چهار تساوی کسب کردیم. زمانی این اتفاق افتاد که دکتر فردوسی آمد و نزدیک به 10 درصد قراردادها را داد.

وی افزود: در ادامه دوباره خلف وعده کردند و به ما دروغ گفتند. این مسئله آب سردی روی پیکر تیم بود و بازیکنان دیگر انگیزه نداشتند. بیشترین تقصیر در افتادن این تیم به نظر من گردن مسئولان واگذاری باشگاه بودند. افرادی بودند که منافعشان در این باشگاه بود و دوست داشتند تیم بیفتد و خودشان آن را در اختیار بگیرند. به ما و دوستداران تیم خیانت کردند و باعث شدند تیم به دسته اول سقوط کند. امیدوارم خدا جواب آنها را بدهد.

مدافع نفت تهران در مورد اینکه چرا تیم‌های ریشه‌دار فوتبال ایران مثل راه آهن، هما، بانک ملی، پاس و ... یکی بعد از دیگری با سقوط و مشکلات مالی رو به رو می‌شوند، گفت: فکر می‌کنم پشت این جریان هدفی است. اگر یک شهر دیگر تیم بخواهد از پایه کار را شروع می‌کند و رده به رده بالا می‌آید. هدف آنها نابود کردن فوتبال بود. زورشان به استقلال و پرسپولیس نرسید وگرنه این دو تیم را هم نابود می‌کردند. در ایتالیا یک شهر هفت هشت تیم خوب دارد. چرا در اینجا نباید اینطور باشد. اگر تیم را می‌خواهند به شهرستان دیگر واگذار کنند سرمایه گذاری می‌کردند. با بی برنامگی و بی احتیاطی و شاید عمدا تیم‌ها را نابود کردند.

وی در مورد اینکه چرا در این مدت هیچ کدام از نماینده‌های شورای شهر و مجلس از تیم نفت حمایت نکردند، گفت: تهران 17-18 میلیون جمعیت دارد و نباید فقط دو تیم داشته باشد. تهران می‌تواند حداقل 6 تیم دیگر هم داشته باشد. از کسی ترسی ندارم. اگر حمایت می‌کردند شرایط اینطور نشد. نخواستند از ما حمایت کنند.

بیگ زاده در مورد اینکه آیا مالک تیم را دیده است، تصریح کرد: تیم سقوط کرده است و هنوز نفهمیدیم مالک باشگاه کیست. آیا تیم برای شرکت نفت است؟ یا اینکه تیم متعلق به شخص است؟ این بلاتکلیفی باعث شد تیم سقوط کند.

مدافع نفت تهران در مورد حضور 4 مدیر و 6 مربی در یک فصل در نفت تهران، اظهار داشت: این همه تغییرات طی 10 سال در یک تیم به وجود نمی‌آید که طی یکسال در نفت تهران به وجود آمد. هر مدیرعاملی می‌آمد دروغ می‌گفت و به دنبال مطرح کردن خودش و انجام کار تبلیغاتی بود. برای کسانی که به فکر این تیم نبودند متاسف هستم.

وی در مورد اینکه چقدر از راه آهن طلب دارد، گفت: هشتاد درصد قراردادم باقی مانده است.

بیگ‌زاده در مورد اینکه بیرانوند حکم توقیف اموال باشگاه نفت را گرفته بود، عنوان کرد: حالا تیم به دسته یک سقوط کرده است و حالا ببینم می‌تواند پولش را زنده کند. بیاید این توپ‌ها را هم بردارد ببرد.

مدافع نفت در مورد اینکه آیا او هم قصد شکایت دارد، گفت: بله حق ما است. یک سال وقت و زمان گذاشتیم و شکایت می‌کنیم تا ببینیم تکلیفمان چه می‌شود.

 

2051

فارس

نظرات ۱۴

 • مستاجر خدا

  به قول اصفهانی ها خجالتم خب چیزیست خب

 • پرسپولیس کبیر

  چه ربطی داشت؟؟؟ پولشو میخواد حقشه !

  تو و امثال تو تیم رو بردن دسته یک نه بیرانوند

 • y.m

  چه طور بیرانوند حق نداره طلبشو بخواهد ولی شما حق خودت میدونی که شکایت کنی
  در ضمن برو خدا رو شکر کن که 20 درصد گرفتی بعضی تیم ها مثل پدیده واسه خوزستان هنوز 10 درصد هم نگرفتن
  الان مشکل نفت شد بیرانوند

 • مرتضی

  نتیجه نگرفتن، سرمربی همه چیز رو انداخته گردن "بیرانوند". بقیه هم گفتن خب راست میگه ما که باغیرت بودیم و جنگیدیم. حتما همه چیز زیر سر این بیرانوند پول پرسته. کی گفته بیاد دنبال حق و حقوقش.
  حالا سوال اینجاست که افاضلی که آدم موجهی بنظر می رسه چرا "یک فصل نابسامانی و سوء مدیریت رو ندیده" اما "ماجرای بیرانوند" رو اینقدر بزرگ کرده؟!
  مدیرای جدید وعده ای دادن؟! می خواد بگه تقصیر من نبوده تیم سقوط کرده؟!

 • میلانی اصیل

  اولا به بیرانوند ربطی نداره!دوما اگه فدراسیون صاحب داشت نفت همون اول فصل باید شرکت نمیکرد توی لیگ!افتاد?

 • ارسلان

  اساتید سقوط به دسته یک : بیک زاده ، حنیف و فروزان
  اونوقت توقع بازی مقابل مسی تو جام جهانی را هم داشتن...

 • مهيار

  به نظر من بيرانوند با برخي رفتارهاش مثل هيس كردن به تماشاگران پرسپوليسي وداد وفريادهايي كه بعضي وقت ها بر سر مدافعين پرسپوليس مثل كمال و انصاري فرد و شجاع و...ميكشه تيم رو داره به حاشيه ميبره و ديگه قابل اعتماد نيست..
  بازي با ذوب آهن هم گل بدي خورد .. در ضمن جام جهاني خدا خير بكنه..
  من پرسپوليسي ام ولي اميدوارم روي حسيني دروزابان استقلال بيشتر كار كنند تا در تيم ملي بازي كنه

  • سعید

   اره تو پرسپولیسی هستی

  • لیمو ترش

   پرسپولیس به طرفدارانی مثل تو نداره !
   و دوم اینکه ما انصاری فرد تو تیم نداریم!! :|
   جهت اطلاعات برو بازی اخر استقلال مقابل پیکان نگاه کن نحوه گل خوردن حسینی ببین بعد بیا اینجا نظر بده به عنوان یه پرسپولیسی!! اینو کلا میگم تو ایران بهتر از بیرانوند نداریم اگه بود کی روش انتخابش میکرد برای دروازه تیم ملی.

  • امیر

   ههههه
   فقط اخررش که گفت من پرسپولیسیم هههه

   داداش به قول خودتون بیرانوند ضعیفه
   اگر واقعا مشکل داره پس چرا این جوری داری شدت سوزش و کم میکنی هههههه

   خواهشا یه دقتی به رفتار بوفون یا نویر زمان کرنر و دفع خطر بکن ببین چیکار میکنن
   از نظر من بیرانوند هر وقت تو دروتزه ساکت وایستاد بد گل خورد دروازه بان باید سر مدافع داد بزنه نه اینکه سید جلال هم حواسش به خودش باشه هم به بقیه

  • ....

   معلومه که خیلی پرسپولیسی هستی! و اصلا هم از روی تعصب نظر نمیدی. گلایی که حسینی از پیکان خورد چطور بودن؟ نظری راجبشون نداری

  • جونم وطنم

   دوست عزیز قطعا فوتبال که بازی نکردی حتی از نزدیکم فوتبال نگاه نکردی!انصافا از تلویزیون یه ۹۰ دقیقه فوتبال دیدی؟!چرا فکر کردی داد زدن گلر سر بازیکنا تیمو میبره به حاشیه؟!گلم این یه اتفاق طبیعیه.بعد منظورت از انصاریفرد محمد حسن بود یا برادرش عباس؟!اینا همدوره بیرانوند نیستن که!امیدوارم کیروش با خبر بشه از پیشنهادت واسه دروازه بان تیم ملی،حتما ازت به عنوان کمک استفاده میکنه،فقط معروف شدی مثل بیرانوند که به تماشاگرا هیس کرد تو هیس نکن!

 • ایمون زاید

  بیرانوند شکایت کنه اشتباهه اما خودت حق داری شکایت کنی
  والا رو که رو نیست

  شما اساتید فرستادن تیم ها به دسته پایین ترید
  تو و فروزان و حنیف

 • اردشیر

  برای بیک زاده متاسفم ! بازیکنی که افتخار پوشیدن پیراهن تیم ملی و استقلال تهران رو داشته باید منطقی تر و مستدل حرف بزنه ! بازیکنان سابق نقت تهران بعد از چند سال فقط و فقط حق شون رو خواستن که با توجه به تورم موجود باید گفت که اونها فقط کسری از حقشون رو مطالبه کردن و درک این موضوع خیلی سخت به نظر نمیرسه !

برچسب ها