ساکت: بستر مناسب برای ورود اسپانسر در فوتسال بانوان فراهم شده است

ساکت-بستر-مناسب-برای-ورود-اسپانسر-در-فوتسال-بانوان-فراهم-شده-است

وبسایت رسمی برنامه نود - دبیر کل فدراسیون فوتبال گفت: به جهت شرایط خاص تیم و لیگ فوتسال بانوان تلاش این بوده که بستر حضور کمپانی‌ها فراهم شود که با همت کمیته بازاریابی این موضوع شکل گرفته است.

به گزارش وب سایت نود، محمدرضا ساکت، دبیر کل فدراسیون فوتبال در مراسم رونمایی از اسپانسر تیم ملی فوتسال بانوان اظهار داشت: با کمک کمیته‌های فدراسیون، زمینه حضور بنگاه‌های مختلف که قصد کمک به تیم ملی را دارند فراهم شده است.

وی تاکید کرد: یار دوازدهم تیم ملی گستره‌ای از مردم، بخش خصوصی و رسانه‌ها هستند. به جهت شرایط خاص تیم و لیگ بانوان تلاش این بوده که بستر حضور کمپانی‌ها و شرکت‌های مختلف را فراهم کنیم که با همت کمیته بازاریابی این موضوع شکل گرفته است و از چینی زرین به جهت حمایت از تیم بانوان تشکر می‌کنم.

 

2051

تسنیم

نظرات ۳

 • علی

  بازم دروغ

 • جونم وطنم

  تلاش؟!همت؟!!از سمت مجموعه ی ناکارآمد شما؟!!بی خیال آقای ساکت بس کنید توهین به فهم وشعور مردم رو!واسه این فوتبال در هیچ زمینه ای کار مثبتی نداشتید بازم خدارو شکر یکی مثل کیروش بود که ازش حساب میبرید واگرم اتفاق مثبتی بوده از ترس این آقاست که واقعا به تیم ملی شخصیت داده و تمام رفتارای بدش هم برمیگرده به ضعف مدیریت تاج و قبلتر هم آقای خنده!اگر استاد دادکان بود کیروش جرات نمیکرد خیلی از رفتارارو داشته باشه.شماها ساده ترین کار ممکن یعنی تامین البسه تیم ملی رو دو دوره تبدیلش کردید به یه معضل لاینحل دوره ی قبل با اون برند مضحک این دوره با یه قرارداد مسخره!!درحالی که ۲۰۰۶دادکان با پوما قراردادی بست که باعث افتخار بود.چرا دست از سر این فوتبال برنمیدارید آقا به خدا کم نداریم مدیرانی لایق از جنس فوتبال که الان خونه نشین هستن !!

 • پيام

  اقاي ساكت شما از اسپانسراي ليگ فوتبالمون نتونستين درامدزايي كنين واسه بانوان كه جاي خود داره
  لطفا دروغ نگين

برچسب ها