لاورن: صلاح شایسته کاندید شدن برای بهترین بازیکن سال است

لاورن-صلاح-شایسته-کاندید-شدن-برای-بهترین-بازیکن-سال-است

وبسایت رسمی برنامه نود - دژان لاورن مدافع باشگاه لیورپول معتقد است که هم تیمی مصری او باید در کنار مسی و رونالدو قرار بگیرد.

به گزارش وبسایت رسمی برنامه نود، محمد صلاح در تابستان امسال از باشگاه آ اس رم به لیورپول پیوست و در چهل و هفت بازی، چهل و سه گل به ثمر رسانده است و حالا خود و لیورپول را در آستانه رسیدن به فینال لیگ قهرمانان اروپا می بیند. لاورن در مصاحبه ای با روزنامه های انگلیسی درباره صلاح گفت:

او عالی است و در حال تبدیل شدن به یک سوپر استار است. کار های او ساده به نظر می رسد اما واقعا اینطوری نیست. اگر محمد به همین شکل ادامه دهد، ایمان دارم که می تواند به عنوان یکی از سه کاندیدا های توپ طلا معرفی شود. او شایسته نامزد شدن است. وقتی که مردم در خصوص مسی و رونالدو صحبت می کنند باید در خصوص محمد صلاح نیز حرف بزنند. او لایق اعتبار است.

۴۴۱۶

اختصاصی

نظرات ۳

 • مستاجر خدا

  رونالدو صلاح دیبروین 3 نفر آخر هستن بدون تردید

  و چمپیونز و جام جهانی خیلی تاثیر داره

  که رونالدو 6 امی رو میگیره

  • هموطن

   تو این چند سالی که توپ طلا رو به مسی و رونالدو دادن دو سال اشخاص دیگه ای لایق تر بودن برای گرفتن این جایزه اما این کار انجام نشد اما امسال و با توجه به معیارها محمدصلاح شایسته گرفتن توپ طلاست.

 • 12

  قطعا محمد صلاح بهترین بازیکن حال حاضر جهانه و مسی هم بادادن این پیام(فوتبال حالا تورا دارد) به صلاح تایید کرد که اون از بهتریناست.
  اما اینو هم باید به یاد داشته باشیم که امسال جام جهانی هم درپیشه که میتونه همه چیو عوض کنه (با توجه به قدرت تیم ها احتمال درخشش مسی بیشتر از رونالدوهستش واحتمال درخشش صلاح کمتر از هردوی اونا)

برچسب ها