روزنامه سان انگلیس: فغانی با کوله باری از تجربه در جام جهانی ۲۰۱۸

روزنامه-سان-انگلیس-فغانی-با-کوله-باری-از-تجربه-در-جام-جهانی-2018

وبسایت رسمی برنامه نود - روزنامه سان انگلیس گزارشی را از داور بین المللی و شایسته کشورمان نوشته و به تمجید از او پرداخته است.

به گزارش وبسایت نود،روزنامه سان انگلیس پیش از آغاز مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه گزارشی را درباره تمام ۳۶ داوری که در این تورنومنت جهانی حضور خواهند داشت، به رشته تحریر در خوهد آورد. این نشریه در جدیدترین گزارش به علیرضا فغانی، داور بین المللی کشورمان پرداخته که این گزارش به شرح زیر است:

علیرضا فغانی، یکی از ۳۶ داوری است که قرار است در تابستان در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه سوت بزند و او با کوله باری از تجربه به این تورنمنت پا خواهد گذاشت. فغانی داوری را از پدرش به ارث برده است. او پیش از اینکه داوری بین المللی شود ۷ فصل از لیگ برتر ایران را سوت زده است.

او در اصل یک بازیکن فوتبال در لیگ های سطح پایین ایران بوده است. او تنها پس از گذشت یک سال از قضاوتش در لیگ برتر فوتبال ایران به لیست داوران بین المللی فیفا پیوست. او در مسیر داوری خود در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۴، جام ملت های ۲۰۱۵، جام باشگاه‌های جهان ۲۰۱۵ و مسابقات المپیک ۲۰۱۶ قضاوت کرده است.

البته فغانی در لیگ اندونزی نیز قضاوت هایی داشته است. انتظار داریم از او در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه کارت‌های زیادی ببینیم چون او در هر بازی میانگین ۴.۴۰ کارت داده است. فغانی در کارنامه اش قضاوت در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل را به عنوان داور چهارم در کارنامه دارد.

 

1004

فارس

نظرات ۴

 • رها استقلالی

  اگه انتخاب فقط بر اساس شایستگی باشه و مسائل دیگه دخیل نباشه.لایق قضاوت نیمه نهایی هست

  • mahziyar

   چرا فینال نباشه؟

 • ایران من

  باعث سرفرازی این مرز و بوم است که داور الیت ایران در جام جهانی قضاوت میکند, قابل توجه مربیان وطنی,که آرزو به دل ماندیم که یکی از این حضرات افتخار بدهندو در امر مربیگری پایشان را از مرزهای ایران فراتربگذارند !!!

 • کیومرث

  آرزوی موفقیت برای تیم داوری ایران . باعث افتخار ایرانید .

برچسب ها