محمدی: نگذاشتند به تراکتورسازی کمک کنم

محمدی-نگذاشتند-به-تراکتورسازی-کمک-کنم

وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در فصل گذشته گفت: فصل گذشته می‌توانستم به تراکتورسازی کمک کنند، اما برخی افراد نگذاشتند در این تیم بمانم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، هادی محمدی در مورد وضعیت خدمت سربازی‌اش در تراکتورسازی و فصلی که پشت سر گذاشت، گفت: سربازی من به پایان رسیده است و تا چند روزه دیگر کارت پایان خدمتم را دریافت می‌کنم. من چند هفته بعد از شروع نیم‌فصل دوم آماده بازی شدم، ولی برخی نگذاشتند به این تیم کمک کنم و نامم از لیست خارج شد.

«تراکتورسازی حتی یک مدافع خارجی هم جذب کرد که قبل از اتمام فصل، قراردادش را فسخ کردند»، وی با بیان این جمله ادامه داد: از اینکه نتوانستم به تراکتورسازی کمک کنم، ناراحتم ولی برای این تیم آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم که یک روز دوباره پیراهن این تیم را بر تن کنم.

محمدی با اشاره به وضعیت قراردادش با ذوب‌آهن عنوان کرد: من با ذوب‌آهن قرارداد دارم و دوست دارم برای این تیم بازی کنم، چون دو سال خوب در ذوب‌آهن داشتم. حالا باید صحبت کنیم تا ببینیم شرایط چگونه است. از طرفی باید تکلیف کادر فنی هم روشن شود، به همین دلیل منتظرم تا وضعیت ذوب‌آهن بعد از بازی برگشت برابر استقلال روشن شود.

 

2051

تسنیم

نظرات ۵

 • ۷تراختور

  ما این افراد رو خودمونم میشناسیم...ولی .... اینطوریم نمیمونه...

 • حامد تراختور

  منم واقعا شاخ در میارم چرا بازیکن با استعدادی مثل شما را رد کردند و در عوض آماتور محضی مثل اون خارجی رو گرفتند . شما از معدود بازیکنانی هستی که واقعا لیاقت حظور در لیگ برتر رو دارین .

 • سولدوز تراختور

  واقعا باغیرت بودی هر کجا میری خدا پشت و پناهت ای کاش بعضی از سربازها نصف غیرت تورو داشتن...

 • Hamed

  امسال دفاع ذوب خیلی خوب میشه با محمدی و شفیعی و نژاد مهدی.محمدی زاده هم بدرد نمیخوره باید بیرونش کنند

 • jd.dri

  "" محمدی: من چند هفته بعد از شروع نیم‌فصل دوم آماده بازی شدم، ولی برخی نگذاشتند به این تیم کمک کنم ""
  آذری که یحیی رو اخراج کرده بود و قلعه نوعی که از تراکتور اخراج شده بود ...

برچسب ها