درخواست سربازرس AFC از طلبکاران 3 باشگاه استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی

درخواست-سربازرس-afc-از-طلبکاران-3-باشگاه-استقلال-پرسپولیس-و-تراکتورسازی

وبسایت رسمی برنامه نود - سربازرس AFC که برای راستی آزمایی وضعیت مالی سه باشگاه استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی در تهران به سر می برد از طلبکاران سه باشگاه درخواستی را مطرح کرد.
به گزارش وب سایت نود، از روز گذشته دو ناظر AFC برای راستی آزمایی مدارک مالی سه باشگاه استقلال، پرسپولیس، تراکتورسازی وارد تهران شده اند.

آنها روز گذشته در باشگاه استقلال مستقر شدند و 110 پرونده مالی این باشگاه را بررسی کردند. آنها امروز با مدیران تراکتورسازی هم دیدار دارند و قرار است در باشگاه پرسپولیس هم حضور پیدا کنند.

در همین راستا خانم وین سربازرس تایلندی که در تهران است از طلبکاران این سه باشگاه خواسته تا به این آدرس ایمیل mailto:Overduepayables@the-afc.com شکایات خود را عنوان کنند تا کنفدراسیون آسیا با دقت این پرونده ها را بررسی کند.

در این زمینه آرش شکرریز که وکیل و نماینده چند بازیکن از این سه باشگاه است اظهار داشت: امروز سربازرس AFC با من تماس گرفت و خواستار این موضوع شد که اگر بازیکن و مربی و هر شخصی از این سه باشگاه شکایت دارد از طریق ایمیل ذکر شده موارد را به اطلاع کنفدراسیون فوتبال آسیا برسانند. او تاکید کرد که این پرونده ها همگی مورد بررسی قرار می گیرد.

شکرریز تاکید کرد: ناظران ای اف سی به صورت جدی در حال پیگیری شکایت ها هستند و به همین دلیل این آدرس ایمیل را در اختیار طلبکاران قرار داده اند.

 

2051

فارس

نظرات ۷

 • هتریک میکنه یا پاس میده

  حالا مثلا سپاهان هیچ بدهی نداره یا بقیه تیما نفت چی همه پرداخت شد

  • زلزله 6 ریشتری سرخ

   همه بدهکارن ولی afc رو تیمای اسیایی حساسه

 • ابراهیم کارگر :

  بهتون قول میدم انقدر ادم بیکار تو ایران هست که کلی درخواست الکی به نام بقیه بدن
  و شرش گردن این سه تا تیم رو بگیره

 • زلزله 6 ریشتری سرخ

  خوب پس فصل بعد آسیا پر چون باشگاه بدون بدهی نداریم

  • توپچیهای قرمز تبریز ایلناز ایناز

   البته ب جز گسترش فولاد تبریز.ک بدهی نداره و مجوز حرفه ای رو کسب کرده.(من قصد توهین ب گسترش رو اصلا و ابدا ندارم)فکر نکنم شانسی برا صعود داشته باشن.البته وقتی دیگر تیما بدهی داشته باشن شرایط فرق داره
   اما خدایی واقعا نمیشه ک کل بدهی چندین ساله رو تو یک سال تسویه کرد.ای اف سسی باید ی مقدار زمان بده.اخه ۳۰ و۴۰ میلیارد بدهی تو یک فصل ک جمع نشده ک تو ی فصل تسویه بشه ببینید مدیران نالایق گذشته چ کارا ک نکردن(البته مدیران دولتی هستن همه مدیران امدن فقط ستارهه جمع کردن ک قهرمان بشن و معروف و مشهور همه مدیران هم گفتن ما میریم بدهی رو مدیر بعدی میده.ببینید چی از دست مدیران غیر فوتبالی میکشیم)
   البته دوستان ما ایرانی ها تو دور زدن قانون هم خیلی خلاق هستیم در نتیه سرخابی ها فعلا روحیتونو نبازید احتمالا یک سال دیگه هم تو اسیا هستیم

 • من

  مگه AFC بتونه باشگاههای ما رو وادار کنه که لقمه اندازه دهنشون بردارن

 • M75A

  ایشاالله که هیچ مشکلی واسه تیم هی پایتخت نیست

  تراکتور که به فروش بره مشکلاتش حل میشه

برچسب ها