شفر: وقت‌مان کمتر از آن است که بخواهیم جواب صحبت‌های قلعه‌نویی را بدهیم/ سرمربی سنگال دیوانه است اگر از تیام استفاده نکند

شفر-وقتمان-کمتر-از-آن-است-که-بخواهیم-جواب-صحبتهای-قلعهنویی-را-بدهیم-سرمربی-سنگال-دیوانه-است-اگر-از-تیام-استفاده-نکند

وبسایت رسمی برنامه نود -سرمربی استقلال پس از صعود تیمش به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با تشبیه گل این بازیکن به گل محمد صلاح به تمجید از مهاجم سنگالی تیمش پرداخت.

به گزارش وبسایت نود،وینفرد شفر پس از برتری 3 بر یک تیمش مقابل ذوب‌آهن اصفهان در بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: بعد از این بازی من چه چیزی می‌توانم بگویم؟ چیزی که می‌خواهم بگویم، همان است که قبل از بازی، یک ماه پیش، دو ماه پیش زدم. شخصیت تیم من، روحیه تیم من و روح تیمی. من در خیلی باشگاه‌ها کار کرده‌ام، اما چنین چیزی را در هیچ تیمی ندیدم.

وی افزود: متأسفانه دو بازیکن‌مان را از دست دادیم. در جلسه قبل از بازی متوجه قدرت تیم حریف شدم. باید از هواداران‌مان هم تشکر کنم. با داشتن این هواداران سخت است که ببازید، چون آنها به شما قدرت می‌دهند. همینطور از کادر پزشکی‌مان تشکر می‌کنم، چون مشخص نبود که تیام امروز بازی می‌کند یا نه، اما آنها خیلی خوب روز و شب تلاش کردند.

شفر عنوان کرد: درباره تیم ذوب‌آهن هم باید بگویم، آنها خوب بازی کردند و بازی اصلاً راحت نبود. می‌خواهم بگویم همه ما از درون زمین تا روی نیمکت با فکر بازی کردیم و این کار خیلی راحت نیست. ما یک صحنه توپ را بیرون زدیم، اما ذوبی‌ها بازی جوانمردانه را رعایت نکردند و شوت زدند به سمت دروازه ما. منصفانه نبود که آنطور گل بزنند. چه می‌توان گفت؟ اکنون همه خسته هستند و باید بگویم که بازیکنان ما به خانه می‌روند و ملی‌پوشان باید به اردوی تیم ملی بروند، اما من وقت استراحت ندارم و باید برای آینده کار کنم و با باشگاه صحبت خواهم کرد.

سرمربی استقلال در واکنش به این مسئله که شما تیام را به عنوان یک سوپرمن به فوتبال آسیا معرفی کردید، گفت: تیام را می‌گویید؟ من با کامرون قهرمان شدم و در تیم‌های زیادی کار کردم و باید بگویم برای من فقط این کافی نیست که بازیکن خوب بازی کند، بلکه شخصیت تیام هم برای ما خیلی خوب است. همه او را دوست دارند. می‌خواهم به سرمربی سنگال زنگ بزنم تا بگویم جام جهانی بدون تیام، نمی‌شود و اگر این کار را نکند، او یک دیوانه است. گلی که تیام با پای چپ زد، مانند گل محمد صلاح در لیورپول بود که او هم یک بازیکن آفریقایی است. من بازیکنان آفریقایی را خوب می‌شناسم، چون در تیم کامرون بودم. در مقایسه با عملکردی که تیام داشته، سرمایه‌گذاری بسیار کم و اندک بوده است.

شفر ادامه داد: باید در مسیری حرکت کنیم که می‌خواهیم. ما تا به اینجا در مسیری که می‌خواستیم حرکت کردیم و به مرحله بعدی آسیا رسیده‌ایم و اکنون باید ستاره سوم را کسب کنیم. تیام، امید ابراهیمی، وریا، جپاروف و... بازیکنانی هستند که باید بمانند و باشگاه باید شرایط آنها را برای ماندن فراهم کند. ما باید با این بازیکنان به مسیرمان ادامه بدهیم.

شفر در خصوص اینکه اگر قرار باشد به تیام یک نمره جداگانه بدهد و به تیم چه نمره‌ای خواهد داد، گفت: این صحبت درست نیست، چون تیام یک نفره نمی‌تواند بازی کند. هیچ بازیکنی به تنهایی نمی‌تواند بازی کند. تیام گل‌های خود را خیلی خوب زد. ما یک تیم هستیم و یک تیم در زمین تلاش می‌کنیم و شخصیت بزرگی داریم. ما در بازی رفت مقابل ذوب‌آهن هم خوب بازی کردیم و می‌توانستیم برنده شویم، اما گفتم که آنها تیم قدرتمندی هستند. امروز دو تیم از ایران مقابل هم بازی کردند و یک تیم از ایران صعود کرد. چرا این اتفاق برای عربستان یا قطر رخ نداد؟ به نظرم اگر ذوب‌آهن مقابل یک تیم دیگر بازی می‌کرد، اکنون ایران سه نماینده در مرحله بعدی داشت.

سرمربی استقلال با اشاره به عملکرد تیم داوری خاطرنشان کرد: من به تیم داوری که از عمان آمده بود، تبریک می‌گویم. آنها قبلاً مقابل هزار نفر سوت زده بودند، اما امشب مقابل 80 هزار نفر به خوبی سوت زدند.

وی در خصوص صحبت‌های قلعه‌نویی در ارتباط با داوری و متهم کردن استقلال به بازی بحرینی، گفت: ما به اندازه کافی اینجا شاهد داریم. شما همه سرمربی ذوب‌آهن را می‌شناسید و می‌خواهم یک چیز درباره او بگویم. وقت ما کمتر از آن است که بخواهیم به صحبت‌های او پاسخ بدهیم.

سرمربی استقلال در واکنش به این مسئله که تیام با 200 هزار دلار رضایتنامه خود را خواهد گرفت و پیشنهاد خوبی هم از یک تیم عربی دارد، اظهار داشت: من گفته بودم شایعات اینجا زیاد است. در ایران خاویار، فرش، کباب و همه چیز بی نظیر است، اما شایعات هم زیاد است.

شفر در پاسخ به این سؤال که آیا برای فصل آینده برنامه‌ای برای استفاده از تیام خواهد داشت یا نه، گفت: شاید او به یوونتوس و تورین برگردد و یونتوس این بازیکن را از ما پس بگیرد. اینجا شایعات زیاد داریم.

وی در پایان صحبت‌هایش گفت: من درباره سرمایه‌گذاری بازهم می‌خواهم چیزی بگویم. امیدوارم هیئت مدیره باشگاه به مدیرعامل کمک کند. همانطور که گفتم رقم قرارداد بازیکنی مثل تیام نسبت به عملکردش بسیار پایین است و امیدوارم بتوانیم با سرمایه‌گذاری خوب، یکی دو بازیکن خوب دیگر هم به خدمت بگیریم.

 

1004

اختصاصی

نظرات ۷۲

 • نسیم ملایم آسیا

  من به عنوان یک پرسپولیسی دو آتیشه دعا میکنم دوربعدبه استقلال نخوریم چون 4تایی میشیم به السدم بخوریم 3تایی میشم الدوحیلم بخوریم5تایی میشم ای خداکاش مرحله قبلی حذف شده بودیم یکباردیگه ابروی ایران رومیبرین خدایا رحم کن

  • ayahoo

   بهترین قرعه برای استقلال ( دربی ) هست

  • amir666666

   داداش تو نیاز نیست در قالب یه پرسپولیسی خوشحال باشی
   چرا خجالت میکشی بگی استقلال هستی؟؟

  • reza

   بهترین قرعه الدحیل هست برا قهرمانی باید شاخه این تیم شکسته بشه
   که تاج کبیر باید این رو از پا دربیاره اگه قراره از قرعه بترسیم بهتره انصراف بدیم اگه قهرمانی بخوایم از رئال هم نباید بترسیم

  • mehdi

   نمک... فرهنگتون همینه دیگه ازتون بیشتر انتظار نمیره شیش تایی ها

  • محمدرضا

   اصن خیلی طبیعی نقش بازی کردی:))

  • mohsen maghrebi

   باز خودتو جای پرسپولیسی جا زدی شما. شما برید همون ایمون زاید رو به یاد بیارید که هتریک کرد در مقابل شما بعد بیا از بازی حرف بزن. در ضمن بر خلاف استقلال که افتخارش چهار جانبه آسیا است پرسپولیس هر سال داره میره یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا پس ما برای سال اولی ها کری نمیخونیم چون خودتون میدونید استقلال مال آسیا نیست. شما با اسطوره هاتون که این برخورد رو دارید از ما پرسپولیسی ها چه انتظاری دارید ولی بازهم ما به تجربه آقای قلعه نویی احترام میذاریم بر خلاف شما بی ادبان.

  • 666

   شک نکنید پرسپولیس به الوحیل میخوره مرحله بعد....

  • احسان

   واقعا از کامنا reza شگفت زده شدم چون کامنت فوق العاده ای هستش بابا اگه قراره که از ادحیل بترسیم این مرحله نه مرحله بعد بهش میخوریم البته یادمون باشه که مرحله ی بعد شهریوره به احتمال زیاد قدرت دوحیل کمتر میشه

  • Alireza fa

   اصلا معلوم نیس شیشتقلالی هسسی ..

  • ابراهیم۶۶۶۶۶۶

   ما هم از خدامونه به ششتقلال بخوریم‌ طبیعی هست‌ ما قهرمان دو دوره اخیر ایران‌ هستیم‌ و ششتقلال از ما ضعیف تره...ششتقلال ذوب رو به زور داور کنار زد مقابل قهرمان لیگ‌ چیکار میکنه

  • سیانور

   واس استقلال فرق نداره البته دربی جذابیت بیشتری داره

  • رایان

   بدون شک استقلالی هستی.شما که ابروی لیگ ما رو به صورتی تاریخی بردید .666666 تا .اخه چه خبره بنده خدا.اون از ناداوری ها در حق نفت آبادان اینم از ذوب آهن مظلوم .خدارو خوش نمیاد

  • شیش تایی ها فریاد نمیزنند

   آدم رو برق بگیره ولی جو نگیره،هنوز یک سال از آبرو ریزی و شش تایی شدن سال قبلتون نگذشته،این همه هوچی گری واسه پنالتی های العین کردید ولی حالا که خودتون با یه پنالتی اشتباه تونستید گره بازی دیشب رو باز کنید دارید از داور حمایت میکنید دقیقه یک هم باید مهاجمتون اخراج میشد.

 • پنج الغرافه یا چهار الهلال ده نفره

  واقعا شکست دادن ذوب آهن خیلی سخته. خیلی انرژی میخواد جلوی این توپهای بلند کار کردن. دم شما وهمه ی بازیکنا گرم

  • ما

   یعنی اگر شفر فقط 1 کارش را بخواهیم ارزیابی کنیم که عالی بوده اونم اوردن تیام به استقلال بود....
   همین یه کار میارزه به قهرمانی تو لیگ......

 • استقلال بازم نشان داد پرهوادارترین تیم آسیاست

  درود به شرفت
  .
  .
  شفر دوست داشتنی
  .
  .
  خار چشم هوادارنه تیم سوم پایتخت ... خخخخخخخ

  • mohsen maghrebi

   تیم سوم پایتخت منظورت استقلاله دیگه ؟ ببخشید استقلال تیم سومه جدوله و تیم دهم پایتخت خخخخ

  • 8تایی شدین زمانی که هشت تایی شدن مد نبود (پرسه پولی سه )

   نه منظورش تیم هشتم پایتخت که سیزدهمین تیم ایرانه
   یعنی همون پرسه پولیس
   که هشت پولی سه خودمون میشه
   همون تیمی که تا حالا فینال آسیا رو ندیده
   همونی که هر سال حداقل یه بار تو آسیا سه تایی میشه
   قبلا هم 4 تایی 5 تایی و یه بارم 7 تایی شده
   استقلال همیشه سرور پرسه پولی سه بوده هست و خواهد بود
   هشت تایی بسوز

   ادمین

 • احمد دی اچ

  شیره

 • امیدوحیدیفر

  قدرت استقلال یعنی این بااین همه مصدوم تیم حریف روسه تایی کردیک تیم دیگه هم هست که به زورتیم هفتم امارات شدزنده باداستقلال تیم پرافتخارسیادوستاره نه پرسپولیسی های بی ستاره که یک ستاره جعلی گذاشتن خخ فقط دلم برای اون پرسپولسی های سوخت این همه رفتن پرچم ذوب آهن روخریدن خخ

  • Ali6027

   امید کلا خیلی باحالی ولی یه سوال
   کدوم طرفدار عاقل پرسپولیس و استقلال طرفداری تیم های اصفهانی رو میکنه ؟؟؟
   اگر جوابی داری من در خدمتم
   ضمنا از اتاق فرمان خبر رسیده الدحیل انتقامتونو گرفت

  • آدم منطقی

   قدرت ششتقلال یا قدرت داور

 • زانيار

  حالا هواداران استقلال میتونن از قلعه نویی تعریف کنن چه مربی خوبیه مربی استقلالی همینه همینه ولی قبل از این بازی پیجش یک چیز دیگه میگفت :)
  انصافا استقلال چقدر شانس داره ...

  • اس اس

   ببین عزیزم فوتبالی که استقلال بازی میکنه به سبک اروپاست.میدونی حسابی سوختی دیدی هیچ ایرادی پیدا نکردی کری بخونی گفتی از امیرخان بگم.من جای تو بودم از الان تا دوم خرداد دست به دعا میشدم که شانسپولیس به استقلال نخوره.حالا برو سر درس مشقت.

  • ......

   شانس فقط و فقط شانسپولیس.

   اگر اون پنالتی را داور براتون نمیگرفت و تکرا نمیکرد الانالجزیره رفته بود بالا......

 • safir

  شمایی که از داوری ایراد میگیری:
  اونموقعی که سر استقلال رو مقابل العبن بریدند کجا بودی
  اونموقعی که گل سالم السد رو آفساید گرفتند تا بیفتید با تیم هفتم لیگ امارات کجا بودید
  اونموقعی که داور بازی رفت لا الجزیره براتون همه کار کرد کجا بودین
  آدمین لطفا بچاپ / ممنون

  • محمدامین

   چلو کباب با دوغ قشقایی میخوردن

  • زانيار

   همین دیروز 3 تا پنالتی صددرصد پرسپولیس نگرفتن و بجاش واسه 6تقلال عین نقل پنالتی میگیرن . خدا بده شانس

  • سلطان سرخ

   چرا نمیگی دقیقه آخر مهاجم ذوب عطایا کمی دقت می‌کرد الان بایست حرفی برای گفتن نداشی یا خودخواهی مهاجمان ذوب آهن درطول بازی وداوری بنفعتون سوت نمیزد بعد هم شما لازم نکرده دررابطه باپرسپولیس نظر بدی

 • علیرضا خ - آرسنال - استقلال

  دوست داشتیم حالا دیگه عاشقت شدیم مرد بزرگ.
  همه فکر میکردند ذوب میره بالا و با وجود نداشتن امید و داریوش کارمون رو تموم شده میدونستند ولی یک کامبک فوق العاده داشتی، دمت گرم.

 • کاکو شیرازی

  اگه 90 دقیقه منتظر بودی پس پسی که استقلال ببازه ولی ... من شرمنده ام....
  وااای این تیام چیههههه !!
  واقعا بازیکن بزرگ میخواد تیم بزرگ و امیدوارم مدیریت باشگاه بازیکن های خوب جذب کنه ....

 • Ebi

  دمت گرم که فوتبال علی اصغری رو نابود کردی

  • هوادار

   خخخ خندم ميگيره يارو ميگه فوتبال على اصغرى را نابود كردى اخه خودتون 3قهرمانى تو ليگ داريد با قلعه نويي كه همش باسيستم على اصغرى بوده استقلاليا ادمهاى عجيبيند تو خوشحاليشون هم حرفاى ميزنن كه زد خودشونه اما در كل مباركتون باشه باسيستم تيكى تكى داورى امدين بالا اميد است كه ديگه afc براى بازى تيمهاى ايرانى جلويه تيمهاى عربى از داور شرق اسيايي استفاده كنه اخه داورهاى عرب هواى تيمهاى عربى را بيشتر دارن

برچسب ها