آرتتا در یک قدمی نیمکت آرسنال، کازورلا هم به کادرفنی آرسنال اضافه می‌شود

آرتتا-در-یک-قدمی-نیمکت-آرسنال-کازورلا-هم-به-کادرفنی-آرسنال-اضافه-میشود

وبسایت رسمی برنامه نود - آرتتا فاصله چندانی با نیمکت آرسنال ندارد.

به گزارش وبسایت نود، رسانه های معتبر بریتانیا متفق القول از حضور آرتتا روی نیمکت آرسنال خبر می دهند. سران آرسنال در هفته های اخیر گزینه های زیادی را مورد بررسی قرار دادند و در نهایت طبق گفته ها به دو گزینه نهایی رسیدند: آلگری و آرتتا.

اما شرایط برای حضور آلگری در آرسنال مهیا نشد. این سرمربی ایتالیایی خواهان کنترل بیشتری روی نقل و انتقالات تیم بوده و خواستار سرمایه بیشتری هم برای خرید بازیکن بوده ولی سران آرسنال خیلی تمایلی به برآورده ساختن این دو مورد نداشتند. در عین حال آلگری فعلاً اعلام کرده قصدی برای ترک یوونتوس ندارد. در عین حال آرتتا، همان گزینه جوانی است که ویژگی های لازم را از نظر گازیدیس (مدیر اجرایی آرسنال) دارد.

گفته می شود مذاکرات با آرتتا اکنون به انتخاب دستیاران رسیده و احتمال می رود کازورلا هم تیمی سابق آرتتا در آرسنال، فصل بعد به جمع کادرفنی توپچی ها اضافه شود و نقش مربی - بازیکن را همزمان ایفا کند.

1878

 

نظرات ۱

  • مارک اورمارس

    واقعا حیف پولی که کازورلا در آرسنال میگیره از نیم فصل اول فصل گذشته تا حالا مصدوم بوده یبارم همین اتفاق برای ویلشر افتاد . بهتر بود آرسنال به سراغ مربی مثل توخل یا آنجلوتی یا انریکه میرفت که باتجربه ترن

برچسب ها