تبریزی: مهاجمانی که به تیم ملی دعوت شدند یک سر و گردن از ما بالاتر بودند/ ما هم می‌توانستیم برنده بازی باشیم

تبریزی-مهاجمانی-که-به-تیم-ملی-دعوت-شدند-یک-سر-و-گردن-از-ما-بالاتر-بودند-ما-هم-میتوانستیم-برنده-بازی-باشیم

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: استقلال بازی را خوب شروع کرد،‌ اما ما هم موقعیت‌های زیادی داشتیم و می‌توانستیم برنده باشیم.

به گزارش وبسایت نود، مرتضی تبریزی پس از شکست 3 بر یک ذوب‌آهن مقابل استقلال و حذف از لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: استقلال بازی را خوب شروع کرد،‌ اما ما هم موقعیت‌های زیادی داشتیم. فکر می‌کنم استقلال بهتر از ما از فرصت‌هایش استفاده کرد. ما هم می‌توانستیم برنده این مسابقه باشیم، اما نشد.

وی در مورد تعویضش در جریان بازی گفت: من تمام تلاشم را می‌کنم تا زمانی که در زمین هستم، مؤثر باشم. این تصمیم سرمربی است که چه زمانی تعویض شوم.

مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن در مورد دعوت نشدنش به تیم ملی فوتبال گفت: آرزوی هر بازیکنی پوشیدن لباس تیم ملی است. الان نمی‌دانم چه بگویم، اما تمام مهاجمانی که دعوت شدند یک سر و گردن از ما بالاتر بودند و در لیگ‌های اروپایی بازی می‌کنند. الان برای موفقیت آنها در جام جهانی دعا می‌کنیم.

تبریزی در مورد شایعاتی که مبنی بر جدایی‌اش از ذوب‌آهن مطرح می‌شود، عنوان کرد: من یک سال دیگر با ذوب‌آهن قرارداد دارم، اما تصمیمی می‌گیرم که به آینده فوتبالم کمک کند. هنوز پیشنهادی ندارم و منتظر هستم تا تصمیمی بگیرم که به فوتبالم کمک کند.

 

1004

اختصاصی

نظرات ۶

 • سعید قرمز

  خداییش حقته تیم ملی.کیروش لیاقت تو و علیپورو نداره

  • کیومرث

   خود مرتضی تبریزی داره می گه مهاجمایی که دعوت شدن یه سر و گردن بهتر ن بعد تو چی می گی این وسط .
   البته مرتضی تبریزی بازیکن خوب و آینده داریه و صداقتش قابل تحسینه .

 • فوتبالی**

  بیا اس اس
  البته به جای قربانی

 • خواجوئی راوری

  واقعا انسان فهمیده و با انصافی هستی ولی سال آینده و حتی زودتر پیراهن تیم ملی را میپوشی قوچان نژاد و انصاری فرد ودژاگه پا به سن گذاشته اند و آینده متعلق به تبریزی علیپور و دلفی است

 • Mahdi

  مرتضی جان تو پیشرفت می کنی
  همین که مثل بعضی ها از حق خورده شده حرف نمی زنی و با منطق قیول می کنی خیلی خوبه
  تو هم با همین روند به زودی در اروپا و بعد تیم ملی بازی خواهی کرد

 • علی

  چقدر باشخصیته و سنجیده حرف می‌زنه. آفرین آفرین.

برچسب ها