لیست 23 نفره اسپانیا برای جام جهانی دوشنبه مشخص می شود

لیست-23-نفره-اسپانیا-برای-جام-جهانی-دوشنبه-مشخص-می-شود

وبسایت رسمی برنامه نود - لوپتگی سرمربی تیم ملی اسپانیا لیست 23 نفره نهایی این تیم برای جام جهانی را دوشنبه اینده اعلام خواهد کرد.

به گزارش وبسایت نود، لوپتگی در ابتدا قرار بود که لیست جام جهانی را جمعه اعلام کند اما پس از آن که فهمید باشگاه بارسلونا مراسم ویژه ای را برای تجلیل از اینیستا در همان روز تدارک دیده است، اعلام لیست را 72 ساعت به تاخیر انداخت تا مراسم تجلیل از ستاره بارسلونا تحت تاثیر اعلام لیست قرار نگیرد.

لوپتگی لیست 35 نفره و اولیه را به فیفا داده اما این لیست را اعلام نخواهد کرد چرا که 12 بازیکنی که خط می خورند را مشخص کرده و ترجیح می دهد که لیستش برای جام جهانی صرفا با حضور 23 نفر نهایی اعلام شود.

1140

اختصاصی

نظرات ۶

 • بارسلونا❤

  ببینید اینیستا کیه که لوپتگی به احترامش اعلام لیست تیم‌ملی اسپانیا رو ۷۲ساعت به تاخیر میندازه

  • کینگ پنالسی

   نه میخواست ببینه میره اسیا که مثل ژاوی از لیست تیم خطش بزنه(خخخ خدافظی عجب)

  • بارسلونا❤

   پس خبرو نخوندی ...
   فقط اومدی نمک بریزی بری :)

 • Reza

  پس وقتی قلعه نویی اعتراض کرد که چرا لیست تیم ملی رو زود اعلام کردید
  پس چرا کیروش گفت که فیفا گفته همین امشب باید لیست بدید
  عحیبه والا

 • مهدی

  ببین،لیستو فرستاده اعلامم نکرده فقط بخاطر اینکه جشن اینیستا تحت تاثیر قرار نگیره،اونوقت اقای کیروش میگه قلعه نویی تعهد و اخلاقشو زیر سوال برده،نمیتونست لیستو بفرسته بدون اینکه شب بازی این همه جنجال به پا کنه و خودشو زیر سوال ببره،کلا یکم کج سلیقه ایم.

 • كيروش حرفه اى

  اشتباه كرده بايد مثل كيروش جونمون اسامى را اعلام ميكرد اخه فقط تو اين دنيا كيروش كارش حرفه اى كه دم بازى ذوب اهن با تيم فدراسيون اسامى را اعلام ميكنه خوشم نيومد لوپتگى خيلى اماتوره با اينكار كه كرده 100در صد اسپانيا را ميبريم مراكش را كه برديم ميمونه فقط پرتقال كه باهاش مساوى ميكنيم تا تيم ملى كارلوس جونمون بياد بالا بعدش ديگه همه چيز راحته چون كيروش جون را داريم فوتبال ما قبل كيروش مثل مالديو بوده اما از وقتى كارلوس جون امده تيم ملى ما درحد المان وبرزيله و ديگه قهرمانى تو اسيا برامون مزه نداره وجلويه عراق كه حذف ميشيم چيزى از ارزش هامون كم نميشه چون ميخوايم با كارلوس قهرمان جهان بشيم

برچسب ها