تمرین تیم ملی فوتبال در مرکز پک برگزار شد

تمرین-تیم-ملی-فوتبال-در-مرکز-پک-برگزار-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم ملی فوتبال ایران امروز (چهارشنبه) در پک به تمرین پرداخت.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فدراسیون فوتبال، تیم ملی فوتبال ایران در ادامه تمرینات آماده سازی خود امروز صبح از ساعت ۱۰:۳۰ در پک به تمرین پرداخت.

در بخش نخست این تمرین احسان حاج صفی، کریم انصاری فرد، مهدی طارمی، محمدرضا خانزاده، مهدی ترابی و علی قلی زاده با استفاده از دوچرخه های ثابت خود را آماده بخش‌های بعدی تمرین کردند.

پس از انجام این بخش، این شش بازیکن به دو گروه تقسیم شدند و هر گروه تمرینات طراحی شده مخصوص به خود را زیر نظر کادر فنی تیم ملی و با نظارت کارلوس کی‌روش برگزار کردند.

اشکان دژاگه و علی کریمی نیز هم‌زمان با تمرین این شش بازیکن، تمرینات مخصوص خود را انجام دادند.

تمرین تیم ملی امروز عصر با حضور ملی پوشان در زمین چمن پژوهشگاه نفت از ساعت ۱۷:۳۰ آغاز خواهد شد.

 

2051

 

سایت فدراسیون فوتبال

نظرات ۳

 • خواجوئی راوری

  برای مظلومیت تیم ملی باید گریست و این ظلم آشکار AFC به ایران است با لطمه به ایران میخواهند در جام جهانی ما سلاخی بشویم و ناتوان و ناامید باشیم تا بی دردسر عربستان را فاتح جام ملتها کنند و می کنند
  هنوز فراموش نکردیم که قبل از جام ملتها هر تیمی که میخواست با ایران بازی کند منصرف می کردند کار به جایی رسید که فلسطین برای ما ناز کرد ویکطرفه بازی تدارکاتی را کنسل کرد فقط کره آمد انتقام بگیره و روحیه ما را خراب کنه که زدبمش و تو استرالیا هم عراق حاضرشد بازی کنه وهرچند آنها را در دوستانه بردیم اما دستمان روشد و بعد از بردن بحرین قطر و امارات در حذفی با کمک داور استرالیایی مساوی دادیم و در پنالتی حذف شدیم تا استرالیا بی زحمت قهرمان بشه

  • کیومرث

   زدی وسط خال
   زنده باد ایران
   درود بر کی روش
   همه برای ایران

 • آبی بی کران

  فقط یکی بم بگه دلیل دعوت علی کریمی چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

برچسب ها