حسینی: تکلیف ماندنم در استقلال بعد از اعلام لیست تیم ملی مشخص می‌شود

حسینی-تکلیف-ماندنم-در-استقلال-بعد-از-اعلام-لیست-تیم-ملی-مشخص-میشود

وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه بان تیم فوتبال استقلال گفت: تکلیف ماندنم در استقلال بعد از اعلام لیست تیم ملی برای رقابت های جام جهانی مشخص می شود.

سید حسین حسینی دروازه بان ملی پوش تیم فوتبال استقلال به خبرنگار وبسایت نود گفت: سال سختی را داشتیم و خیلی خوشحالم که توانستیم یک جام به هواداران هدیه کنیم.

وی که در جشن قهرمانی استقلال در مرکز همایش های صداوسیما شرکت کرده بود ادامه داد: خوشحالم که فصل سختمان را با خوبی تمام کردیم و خدا را شکر هواداران از ما راضی هستند.

حسینی درباره ماندنش در استقلال برای فصل آینده گفت: من هیچ منتی سر استقلال ندارم و هواداران با سختی هایی که در سال های قبل کشیدم می توانند میزان استقلالی بودن من را تشخیص دهند. همه می دانند که من از همه استقلالی ترم ولی ماندن یا نماندنم در استقلال را بعد از لیست نهایی تیم ملی اعلام می کنم.

وی درباره شوخی های که با رشید مظاهری در صفحه اینستاگرامش داشت و کنایه ای که دروازه بان ذوب آهن نسبت به او عنوان کرده گفت: ما با هم شوخی داشتیم و  همان زمانی که کامنت گذاشتیم در حال صحبت تلفنی با هم بودیم و خیلی رفیق هستیم. هیچ مشکلی بین ما نیست و شاید 10 کامنت دیگر هم برای یکدیگر بگذاریم اما متاسفانه بعضی ها این وسط اختلاف می اندازند.

اختصاصی

نظرات ۲۰

 • لیورپول

  چرا دور ورداشتنه اینا ینی چی بعد از اعلام لیست نمیخوای بمونی بسلامت رحمتی هست بابازاده هم هست

  • استقلال کبیر آشیانه عقاب های اصیل

   حسینی پس از آقا سید مهدی رحمتی بهترین دروازه بان حال حاضر فوتبال ایران است ، به رکورد دار کلین شیت متوالی فوتبال ایران احترام بگذاریم.

 • فتل

  بمان و مدال شوالیه مرا تصاحب کن.

 • اس اس

  آقای حسینی برای ما تاجی ها محبوبی اما اگه از استقلال بری آنوقت دیگه فقط قابل احترامی.اگه میخوای ماندگار باشی در تاریخ فوتبال هیچ منتی نباید سر باشگاه بزرگ استقلال و هوادارا باشه.
  امیدوارم گلر شماره یک جام جهانی باشی.

 • mehrab

  هر تیمی دوست داری برو آقای حسینی منتظر لیست نهایی کی روش هم نباش ما استقلالی های و تیممون و سرمربیمون به هیچ بازیکنی تضمین بازی کردن و حتی تیم ملی رو نمیدیم باید تلاش کنی نه اینکه فقط با حاشیه و جو سازی بخوای درون چارچوب دروازه بایستی

 • ابی به رنگ اسمان

  اگه میخوای اینجوری ادامه بدی که با یکی دوبازی نیمکت نشینی اعتراض کنی و حاشیه درست کنی بهتره بری

  بازیکنی که ناز کنه واسه ما بازیکن نمیشه
  ما ناز کسی رو نمیخریم
  یاعلی

 • سارا اس اسی

  پیراهنی که تن حجازی بوده میلیاردها میلیارد ارزش داره حواست باشه اشتباهی نکنی که این پیراهن رو آسون از دست بدی

 • مهدی سرخ

  کلا روی نیمکت نشستی بعد انتظار داری جام جهانی هم بری فرق تو با رحمتی چیه؟ هر دوتون گل 40 متری میخورین و توی تلف کردن وقت جزو اساتید هستید

  • فرهاد

   40 متری گفتی یاده ایلیچ و سوشا و معمارزاده افتادم خواهشا شما پس پسی ها حرف از گلای اینجوری نزنین که اگه ما هرچقدرم از این گلا خورده باشیم ولی بازم تو این زمینه به گرد پای شما هم نمیرسیم

  • عمرخریبین

   حتما بیرانوندم از تیم هفتم امارات از رو خط درووازه گل خورد

 • blue man

  همین که بدونیم ریشه ات استقلالیه بسه ، موفق باشی هر جا که هستی

 • fardad

  شما جام هت دیه نکردین بهتون هدیه دادن واسه مثال بازی با پارس جنوبی جم یادته داور یه صحنه رو واسه شما پنالتی گرفت همون صحنه رو واسه پارسی ها تمارض تشخیص داد و کارت زرد داد و بعد قرمز . اگه نیازی هست بازم مثال دارم که بزنم از بازی های دیگه تا فینال. جامی رو هدیه بده که از هفته 18 ام به بعد مال خودته فقط احتمالات ریاضی نمیذاره هدیه اش بدی.

 • farhad777

  اقای حسینی شما بعداز اینکه رکورد زدی از خودت درامدی

برچسب ها