منچستریونایتد در تلاش برای جذب ویلیان و آلدرویرلد

منچستریونایتد-در-تلاش-برای-جذب-ویلیان-و-آلدرویرلد

وبسایت رسمی برنامه نود - یونایتد به دنبال جذب دو ستاره چلسی و تاتنهام است.

به گزارش وبسایت نود، ESPN مدعی شده است منچستریونایتد در تلاش است تا در تابستان ویلیان ستاره چلسی و آلدرویرلد مدافع ملی پوش تاتنهام را جذب کند. مورینیو طی دو فصل گذشته نیز برای جذب ویلیان تلاش کرده بود و این بازیکن خود نیز مایل به همکاری دوباره با مورینیو است ولی سران چلسی در طی دو تابستان اخیر با خروج وی مخالفت کرده اند.

اما این بار منچستریونایتد امیدوار است بتواند ویلیان را جذب کند، خصوصاً که ممکن است برای راضی کردن چلسی، مارسیال را به استمفوردبریج انتقال دهد. در عین حال گزارش رسیده که تاتنهام از حفظ آلدرویرلد ناامید نشده و از آنجایی که این بازیکن از تمدید قرارداد خودداری کرده است، سران باشگاه در فکر فروش او در تابستان پیش رو هستند.

دیگر هم تیمی آلدرویرلد، دنی رز نیز مورد توجه منچستریونایتد قرار دارد ولی رسانه ها همچنان بر این اعتقاد هستند که خرید یک هافبک برای پر کردن جای خالی کریک، در اولویت مورینیو است. ژان میشل سری، فرد و میلینکوویچ ساویچ، سه گزینه اصلی مورینیو برای تقویت کمربند میانی به حساب می آیند.

1878

 

اختصاصی

نظرات ۲

  • من یو

    بازهم نقل و انتفالات پرهیجان اروپا شرووووووع شد.بنظرم بونوچی خیلی بهتر از ایدرویلده.ساویچ هم خیلی بهتر از فرد.ویلیان هم عالیه

  • Omid622

    سرکی میلینکوویج ساویچ
    بازیکن عالیه
    امل دادن مارسیال به چلسی رو اصلا نمیتونم هضم کنم در خوب بودن ولیان شکی نیست اما مارسیال هم کم بازیکنی نیست که به راحتی از دستش بدیم

برچسب ها