قلعه نویی: با سپاهان نشستی خواهم داشت/ آقای ساکت از اینکه فراموش کردی برایت چه کار کردم، متاسفم!

قلعه-نویی-با-سپاهان-نشستی-خواهم-داشت-آقای-ساکت-از-اینکه-فراموش-کردی-برایت-چه-کار-کردم-متاسفم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت که احتمالا نشستی را با مسئولان باشگاه سپاهان برگزار می کند.

به گزارش وبسایت نود، امیر قلعه نویی درباره رفتنش به سپاهان گفت: امروز در هیات مدیره ذوب آهن دوست من حضور داشت و گفت حق داریم با گزینه های دیگر صحبت کنیم. هم ذوب آهن حق دارد با گزینه هایش صحبت کند هم ما. هر چه خیر است ان شاءالله اتفاق بیافتد.

وی در پاسخ به این سئوال که با این حساب با باشگاه ذوب آهن صحبتهایی داشته اید؟ گفت: هنوز انجام ندادیم ولی احتمالا نشستی با سپاهانی ها خواهیم داشت.

سرمربی ذوب آهن با اشاره به اتفاقات بازی ذوب آهن و استقلال و گلایه اش از وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: وقتی بازی را دوباره دیدم، اگر یک درصد هم شک داشتم دیگر به صد درصد یقین رسیدم. از آقای قراب تعجب می کنم. ایشان پیشکسوت من است و دوستش دارم. جایی که ایشان کار می کند حداقل باید فرهنگ تاج و استقلال نهادینه شود که متاسفانه نیست.

قلعه نویی درباره اینکه گلایه اش از فدراسیون به چه دلیل بوده است؟ تصریح کرد: بنده در کنفرانس خبری گفتم اشکال نداشت لیست را ارسال می کردند و بعد اعلام. آقایان بیانیه ای دادند. بیانیه برای کی روش نبود؛ نمی خواهم اسم آقا را بیاورم؛ همان مسلمان های عمر و عاصی! یک بخشی از آن به آقای آذری بر می گشت. آقای آذری مصاحبه کرد که این حرفها نیست و تکذیب کرد.

وی ادامه داد: برای ساکت متاسفم. خودش می داند برایش چه کار کردم. ساکت به آذری زنگ می زند که شما چرا وسط آمدی؛ یعنی بگذار قلعه نویی را قلع و قمع کنیم! حالا این کلمه را که نگفته، نگاهشان این است. یعنی بگذارید قلعه نویی تنها بماند. من از آذری تشکر می کنم. شاید دیگر لیاقت همکاری با او و باشگاه ذوب آهن را نداشته باشم ولی همین که مردانگی کرد و پای حق ایستاد، خیلی از مدیران دیگر مثل ساکت نایستادند. آقای ساکت یادتان هست برای شما چه کار کردم؟ برای شما جایی را که ساخته بودم و دو سال زحمت کشیده بودم و می توانستم قهرمان آسیا شوم، از سپاهان بیرون امدم. خودت می دانی و خدای خودت. حالا به آذری زنگ می زنی که چرا می آیی وسط؟

سرمربی ذوب آهن افزود: مملکتی که دلارش 7 هزار تومان است، تیم ها هم دچار فشار اقتصادی هستند. حالا آمدند استقلال و پرسپولیس را بهایی داده اند. خدا پدر و مادرشان را هم بیامرزد که می روند بازیکن 1 میلیون دلاری می آورند. این حرف را ده سال پیش زدم ولی نه به قیمت مسائل سیاسی و اینکه سر تیم های شهرستانی را ببرید. دو بازیکن استقلال باید اخراج می شدند. یک پنالتی هم برای ما گرفته نشد.

قلعه نویی تاکید کرد: این داور (داوری بازی برگشت استقلال و ذوب آهن) داور فدراسیون است! قبلا هم نسبت به فدراسیون ما خوش خدمتی هایش را کرده است.

وی درباره اینکه این داور قبلا در دیدار پرسولیس و الهلال علیه نماینده ایران سوت زده است، گفت: شما بازی های دیگر را ببینید. آمارش را بعدا می دهم. از شما یک سئوال دارم. چطور می شود دو بازیکن استقلال به گفته کارشناسان باید تا دقیقه 54 اخراج می شدند، اخراج نشدند. کارشناس داوری به من زنگ زده که می ترسیم حقیقت را بگوییم چون در فضای مجازی پدر ناموس ما را در می آورند! مگر می شود یکی دو صحنه اشتباه باشد؟ خب معلوم است. اینها می گویند بگذارید انتقال جمعیت دیروز مشکل می شد. چه بهتر بگذارید ذوب آهن و قلعه نویی قربانی شود. کما اینکه در مسائل دیگر هم شده است.

سرمربی ذوب آهن تصریح کرد: من از باختن ناراحت نمی شوم. بدتر از این را در مالزی دیدم. دیروز هم به استقلالی ها تبریک گفتم ولی به فوتبال تبریک نمی گویم. به مدیریت و هیات مدیره و آدم های بالاتر از آنها هم تبریک نمی گویم. ظلم پاینده نمی ماند. یک جا تاوانشان را پس می دهند. حرفهایم را بر اساس منطق می زنم.  

سرمربی ذوب آهن درباره اینکه بعضی از هواداران استقلال خواهان این هستند که خاطرات خوب گذشته اش را با این حرفها پاک نکند، گفت: اگر ۹۰ دقیقه به ناموس و مادر شما توهین شود چه کار می کنید. تیام دقیقه ۱ فخرالدینی را زده است ولی فحش ناموسش را به من می دهند.

قلعه نویی ادامه داد: در یک هفته گذشته ببینید هواداران چه رفتاری داشتند. این بر می گردد به آقای افتخاری و سلطانی فر. اگر آنها درست مدیریت کنند و مدیریت مسلمانی داشته باشند اجازه نمی دهند یکسری آدم چسبیده بیایند.

سرمربی ذوب آهن درباره رفتنش از ذوب آهن و حضورش در سپاهان گفت: امروز جلسه ای با هیات مدیره باشگاه داشتیم. من دیگر سرمربی ذوب آهن نیستم چون تقریبا کارم تمام شده است ولی از مدیران باشگاه ذوب آهن و اعضای هیات مدیره ممنونم. من دیگر نیستم ولی واقعا اینها محبت کردند. یک تیم معرفتی و اخلاقی هستند. درسهای بزرگی از این بزرگان مثل سعید آذری گرفتم. شاید با آذری خیلی جاها اختلاف نظر هم داشتم ولی مطمئنم یک رفیق خوب پیدا کردم.

وی درباره اینکه چرا می خواهد از ذوب آهن با این شرایط جدا شود؟ گفت: برای اینکه بتوانیم با پرسپولیس، استقلال و تیم های قدرتمند آسیا رقابت کنیم، یک برنامه ای دادیم که اگر موافقت شود در خدمتشان هستم. وقتی در ورزشگاه آزادی سرت را می برند، باید ابزاری داشته باشید که بتوانید گلزنی کنید.

 

1004

مهر

نظرات ۳۳

 • پیمان

  امیرخان بهترینه .. حیف که ما عادت داریم آدم موفق رو زمین بزنیم

  • کیومرث

   دوست عزیز با جو سازی و حاشیه درست کردن برای تیمای حریف و ... موفق شدن که اسمش موفقیت نیست . چرا امیر خانتون تو آسیا موفق نبوده ؟ چون نمی تونه لابی بازی کنه .

  • ....

   هیچوقت روحیش رو دوست نداشتم حتی زمانیکه با استقلال قهرمان شد، حرفهاش هم به دلم ‌نمیشینه ، ای کاش با استقلال قهرمان نمیشد..
   الانم زمین و زمان و همه رو بهم وصل میکنه چون بازی ای که براش خیلی مهم بود ببره ، باخته .

 • حاج فتل بازم خواب نما شده

  اینو دیگه کاملا درست گفته
  ادم باید خدایی حرف بزنه

 • حسن سرخدل

  امیر جان .خدا با شماست..دوستت دارم از طرف یک هوادار پر شمار سرخ.........اخلاقی برای خیلیها الگویی مانند اسطورهای پرسپولیس بزرگ........

  • A

   برای شما پرسپولیسی ها مثل اسطوره هست.
   استقلال پورحیدری و حجازی اسطوره هاشن.

 • ایمان۰۴

  آقای ژنرال چجوریاس وقتی به پرسپولیس میبازی میری تبریک میگی و میگی همه چی عالی بود... پارسال که تراکتور بودی قبل از بازی با پرسپولیس تیمت رو قلع و قمع کردن صدات در نیومد به استقلال که میبازی ظاهرا برات مشکلات شدیدی به وجود میاد...سعی کن دیگه اسم استقلال رو هم به زبون نیاری چون تو از ما نیستی

  • اس اس

   داداش از طرف خودت نظر بده جمع نبند بعدشم امیرخان هم قهرمانی حذفی هم صعود استقلال تبریک گفت و به خاطر فحش های ناموسی که انقدر عصبانی یک هفته تو فضای مجازی و ۹۰ دقیقه روز بازی فحش دادن یک انسان چقدر مگه صبر داره.
   آقای قلعه نویی به عنوان یک تاجی هر کسی که به شما فحش داد من عذر خواهی میکنم.

 • رضا

  ساكت كه تا ديروز مدير مورد علاقه تان بود توهر مصاحبه مي كوبيدي به سر همه .مدير ارزشي و فلان بود اينا كه يادتان نرفته .بهترين دوران من با ساكت تو سپاهان بود و....حالا بد شده؟ جناب امير خان هرچه بكاريد همان را درو خواهيد كرد .به جاي فرفكني واين بحث ها بهتر نيست بار فني و تاكتيكي خودتان را بالا ببريد

 • دوروزه داری برای استقلال حاشیه درست میکنی ...

  آقای قلعه نوعی چرا دست از سر ما بر نمیداری ؟ انگشت نما شدی آقا بسه دیگه ... به خدا قسم همین استقلال و هوادارانش شمارا ژنرال کرد ، نمک مارا خوردی عزیز ، دست از حاشیه سازی بردار جان عزیزت ماشمارا بردیم خوب هم بردیم دیگه چه ربطی به فدراسیون داره ؟ بازی داخلیه مگه ؟؟ کاش جلوی تیم رقیب استقلال هم وقتس میباختی انقدر مصاحبه میکردی

  • چجور شش تا خوردی تو 48 دیقه!!!!!!!

   شما اون رو ژنرال کردید?????????خوبه حالا کل قهرمانیهای مورددارتون با همین اقابوده.حتی جام ولایتم ک مارو مسخره میکنید شما توش چهارم شدید با مربی دیگه.پس هرچی دارید ازین اقاس
   #مکتب_ناسپاسی

 • Wien

  قول و گارانتی میدم،دهسال بعد قلعه نوعی برای یکمین میلیون بار دیگه،این حرفا را میزنه:در سالی که میتونستیم با ذوب آهن قهرمان آسیا بشیم،آقایون و مسلمونای عمروعاصی بهمراه یک چشم آبی اجنبی،قهرمانی را از ما گرفتن،هدفشون هم فقط و فقط زمین زدن شخص قلعه نوعی بود،تو اون بازی سه تا پنالتی صد در صد برای ذوب آهن نگرفتن و سه تا بازیکن استقلال هم باید اخراج میشدن........آقا من مرده،شما زنده،اگه این حرفا تا سالهای بعد تکرار نشد،من قلعه نوعی را مدرنترین مربی دنیا اسم میبرم،حالا این خط،این نشون.

  • Ebi

   خیلی با حال بود دمت گرم خخخخخخ
   مخصوصا تعداد پنالتی ها و اخراجها شاید به عدد ۵ هم برسه

 • سنندجی

  اگر جنگ روانی راه نینداخته بودی تیمت راحت صعود میکرد.ولی خیلی آماتوری .منصوریان چند بار استقلال رو برد مشت گره نکرد .دربازی رفت یه پنالتی هدیه گرفتی . میگی سر تیم سهرستانی رو بریدن حتما زمانی هم شما استقلال بودی با سربریدن تیمهای شهرستانی قهرمان میشدی؟واعظ آشتیانی یه مصاحبه ای کرد دو سه سال پیش که .سومی صمد مرفاوی سالمتر از قهرمانیهای شما بود. .برو مقداری رفتار حرفه ای یاد بگیر .بیشتر ضربه رو خودت به خودت با جنگهای روانی زدی .هرکس بهت مشاوره میده دشمن درجه یک شماست .ضمنا بنده با تجربه ای گرانبها درخدمتم ولی نمیتونم نقش علی رو پیاده کنم

 • کینگ فقط کینگ اریک کانتونا

  پرسپولیسم ولی بچه نازی آبادم و قعلعه نوعی بچه محل ماست . و براش احترام قائلم و حقشو دیروز خوردن و معلوم ک یک سریا میخوان استقلال ببرن بالا . مکتب استقلال یعنی فحاشی به مربی سابق و بازیکن سابقشون . سر ذوب آهن بریدن و از این میترسم که استقلال پرسپولیس به هم بخورن تو اسیا و باز سر مارو ببرن چون میخوان استقلال ببرن بالا آقایان. در آخر پرچم نازی آباد و قعله نوعی بالاست

  • آبی

   اختلاف استقلال و قلعه نوعی به پرسپولیسیا مربوط نیست.
   گویا پرسپولیس به داورهای داخلی وابسته شده که نگران دربی آسیایی هست.

  • ...

   کاندید خوبی برای سر مربیگری پرسپولیسه

 • بهرام

  اتفاقا من دقیقاً یادم میاد اون سپاهان راحت میتونست قهرمان آسیا بشه شما رفتی با رفتن شما یه سری از بازیکنها هم رفتن و تیم حذف شد این کار افتخار نداشت حتی یک خیانت ملی محسوب میشد چون تیم تو ایران نبود آسیا بود البته ظاهراً امثال که جام ملتها برای عربستان استرالیا و ژاپن و کره جنوبی ارزش زیادی ندارم برای ما خیلی ارزشمند شده گرچه به نظرم الدحیل قهرمان غرب آسیا میشه

برچسب ها