نماینده قلعه‌نویی در هیات مدیره باشگاه ذوب آهن حاضر شد/ سعید آذری با امیر می‌رود؟

نماینده-قلعهنویی-در-هیات-مدیره-باشگاه-ذوب-آهن-حاضر-شد-سعید-آذری-با-امیر-میرود؟

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن نماینده خود را به جلسه هیات مدیره باشگاه ذوب آهن فرستاد.

به گزارش وبسایت نود، جلسه هیات مدیره باشگاه ذوب آهن اصفهان امروز در تهران برگزار شد و قرار بود در این نشست مدیران باشگاه برای ادامه کار امیر قلعه‌نویی در ذوب آهن تصمیم گیری کنند. در این جلسه امیر قلعه‌نویی خودش حاضر نشد و نماینده‌اش را به جلسه هیات مدیره باشگاه فرستاد و او هم شرایط قلعه‌نویی را برای ادامه همکاری به اطلاع اعضای هیات مدیره باشگاه ذوب آهن رساند.

قرار است هفته آینده هیات مدیره باشگاه در مورد وضعیت کادرفنی ذوب آهن تصمیم گیری کنند. این در حالی است که امیر قلعه‌نویی در گفت و گو با رادیو ورزش اعلام کرد که کارش با باشگاه ذوب آهن به پایان رسیده است!

از سویی دیگر سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اعلام کرده بود اگر قلعه‌نویی در ذوب آهن نباشد او هم از این تیم جدا می‌شود و باید دید آذری چقدر به این حرفش پایبند است.

 

1004

فارس

نظرات ۳

  • احمد

    یعنی آذری می خواد مدیرعامل سپاهان بشه؟ خودد تابش که گفته بود. مدیرعاملیش موقتی است

  • ببرهای آبی (النمر الایرانی)

    باخت به استقلال چه ها که نمیکنه اون از الهلال اینم از ذوب. زیاد به حرفای قلعه نویی اهمیت ندین باخته داره زمین و زمان و به هم میدوزه. چناب قلعه نویی تیمت از الوحده سه تا خورد، از الدحیل سه تا خورد، دروازه بانت آقای سیو شد یعنی همش تو قوطی بود تیمت. لیاقت رفتن به مراحل بالا رو نداشتین. باختین قشنگم باختین. تیمی که سه بار سه تایی شده باشه حرفی برا گفتن نداره. ممنون ادمین بابت تایید

  • سنندجی

    پس چی شد؟ مگر قرار نبود گزینه اول وآخرتون قلعه نویی باشه ؟هنوز جوهر اطلاعیه تون خشک نشده

برچسب ها