ساوتگیت: درهای تیم ملی به روی هارت و ویلشر بسته نشده است

ساوتگیت-درهای-تیم-ملی-به-روی-هارت-و-ویلشر-بسته-نشده-است

وبسایت رسمی برنامه نود - ساوتگیت درباره حذف نام هارت و ویلشر صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، لیست تیم ملی انگلیس برای جام جهانی 2018 بالاخره اعلام شد و مهمترین نکته در این لیست، شاید غیبت هارت و ویلشر باشد. اگرچه ساوتگیت سرمربی سه شیرها روی نام این دو بازیکن قلم قرمز کشید ولی عنوان کرده درهای تیم ملی برای همیشه برای این دو بسته نشده است:

البته که خط زدن نام هارت تصمیم سختی بود، او در اکثر بازی های ما در دور مقدماتی حضور داشت و نقشی مهم در تیم ملی در سال های اخیر داشت، او عضوی ارزشمند از ترکیب تیم ملی بود. اما در نهایت می بایست عملکرد بازیکنان را در طی 18 ماه اخیر بررسی می کردم و سه دروازه بانی که انتخاب کردیم، بهترین های این فصل لیگ بودند. ما بازیکنان را بر اساس فرم و عملکردشان برمی گزینیم، پس چرا نتواند دوباره به تیم ملی دعوت شود؟ امیدوارم به روزهای خوبش بازگردد.

جک ویلشر هم در تفکراتم قرار داشت، او را در ماه مارچ دعوت کردیم ولی نتوانست بازی ای برای ما انجام دهد. از عملکردش طی ماه های نوامبر تا مارچ، خیلی راضی بودیم ولی در هفته های پایانی فصل، خیلی مثل قبل خوب نبود. تنها هافبکی که اضافه کردیم، دلف بود که فصل خیلی خوبی در تیم قهرمان داشت.

1878

اختصاصی

نظرات ۵

 • امین تراختور

  وقتی کیسه بوکس تیم های قوی شدی بهت میگم هارت خوب بود یا نه

 • اسـ . ..اسـ اوله اسممه!

  از همون موقعی که تو یورو96 پنالتیشو گل نکرد ازش خوشم نمی یاد !

 • ali

  ساوتگیت بسیار هوشمندانه کار کرد با انتخاباش.مخصوصا با دعوت نکردن از هارت و ویلشر نا آماده.انگلیس همیشه تیم پرستاره و بازنده رو میبرد به مسابقات ولی ساوتگیت به دور از اسم بازیکنا مصلحت تیم رو خواست و شایسته ترینها رو انتخاب کرد.این تیم کم اسم و رسم دار درسته شانس زیادی نداره ولی واسه آینده انگیزه داره...
  البته چند تغییر میتونست باشه...تارکوفسکی بجای کیهیل...لالانا بجای ولبک...ولی در کل تیم خوبی رو بسته ساوتگیت
  سیست تیمش هم احتمال زیاد 3 1 4 2 هستش و بازی با تیمای بزرگ 5 3 2

 • بهرام

  میلنر و لانانا چی؟!!!

 • هادی

  دعوت نکردن میلنر چی؟؟؟هیچکودوم ب اندازه میلنر اینروزا رو فرم نیستن

برچسب ها