جلال حسینی: از مردم می‌خواهم برای حمایت از تیم ملی به ورزشگاه بیایند/ پرتغال، اسپانیا و آلمان مدعیان قهرمانی در جام جهانی هستند

جلال-حسینی-از-مردم-میخواهم-برای-حمایت-از-تیم-ملی-به-ورزشگاه-بیایند-پرتغال-اسپانیا-و-آلمان-مدعیان-قهرمانی-در-جام-جهانی-هستند

وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع تیم ملی فوتبال، تیم‌های پرتغال، اسپانیا و آلمان را جدی‌ترین مدعیان کسب عنوان قهرمانی جام جهانی ۲۰۱۸ عنوان کرد.

به گزارش وبسایت نود، پیش از آغاز تمرین امروز (پنجشنبه) تیم ملی فوتبال اظهار داشت: هنوز تیم ملی تشکیل نشده و مانده تا بازیکنان بیایند. خودمان را برای مهمترین رویداد فوتبال آماده می‌کنیم. ما امروز اضافه شدیم، استقلالی‌ها هم همین‌طور.

وی افزود: موقعیت‌مان سخت است اما باید تمرکزمان را روی تمرینات بگذاریم و با تفکرات کارلوس کی‌روش جلو برویم. مدتی است همه چیز درباره تیم ملی فراموش شده، در صورتی که باید خودمان را برای مهمترین رویدادی که در جهان فوتبال رخ می‌دهد، آماده کنیم.

وی درباره دیدار دوستانه تیم ملی با ازبکستان گفت: هر بازی دوستانه بر بهبود وضعیت تیم ملی موثر است و تاثیر زیادی روی اعتماد به نفس بازیکنان می‌گذارد. از مردم و هواداران خواهش می‌کنم در روزی که فکر کنم روز آخری باشد که در ایران خواهیم بود به ورزشگاه بیایند و حمایت خود را نشان دهند. بازیکنان جوان تیم ملی نیاز به حمایت دارند تا با روحیه بالاتری در جام جهانی حضور یابند.

مدافع تیم ملی فوتبال در خصوص اینکه چه تیم‌هایی از قاره‌های مختلف شانس قهرمانی در جام جهانی هستند، گفت: نمی‌توان چیزی را پیش‌بینی کرد. جام جهانی مهمترین رویداد فوتبالی است و همه تیم‌ها با آمادگی کامل می‌آیند. پرتغال، اسپانیا و آلمان تیم‌های مدعی هستند. رنکینگ تیم‌ها مشخص کننده مدعیان است

 

1004

اختصاصی

نظرات ۱۵

 • neymar

  خجالت نمیکشیدی بابا به جای آلمان مراکش رو می گفتی اوناییکه تو این گروه هستن همشو مدعی قهرمانی کردی

 • مستاجر خدا

  کاپیتان خواهشا با مردم صادق باش
  من چاکرتم ولی فقط توی تیمم پرسپولیس

  پرتغال شانس قهرمانیه؟؟برزیل و آرژانتین و اکگلیس و فرانسه نیست؟؟
  خوب دیگه مراکشم میگفتی

 • farzin

  هر چقدر بازیکنا و کادر فنی تلاش میکنند که تیم با ارامش و انگیزه بره روسیه متاسفانه حریفان داخلی نمیزارن.!..دوباره یکی از این علامه ها میاد اظهار فضل میکنه و همه چیو بهم میریزه..ما اول به خودمون باختیم بعد به تیمهای قوی و مطرح!!!

 • خواجوئی راوری

  درود بر سید بزرگوار و سوپرمن فوتبال ایران
  مطمئنم سیدجلال و مرتضی و رامین و میلاد دژی مستحکمند و همه بزرگان جهان را سورپرایز میکنند
  دفاع پولادین ایران افتخار ملت ایران و هر ایرانی در سراسر دنیاست

 • joseph09

  پرتغال که اصلا ولی آلمان قهرمان میشه ..
  راست میگه هر کی پول داره واسه سفر خارجیش امسال فقط روسیه رو انتخاب کنه .. که تیم ملی رو حمایت کنه .. 4 سال پیش خیلی ایرانیا کم بودن

 • امیرو

  عشقی سوپرمن

 • کیومرث

  سید جلال عزیز واقعا زدی وسط خال :""... همه چیز درباره تیم ملی فراموش شده..." انشاء اله با همت و اتحاد و حمایت دوباره عزممون برای جام جهانی و تیم ملی جزم خواهد شد .
  انشاء اله شنبه ورزشگاه پر خواهد شد .
  زنده باد ایران
  درود بر کی روش
  همه برای ایران

 • Ebi

  فرانسه و برزیل رو فراموش کردی
  ضمنا پرتغال هیچ شانسی نداره

 • محمدامین

  فارغ از رنگ ها و این کری ها، آرزوی قلبی هممون فقط موفقیت تیم ملی و سرفرازی ایرانه
  با تمام وجود بجنگید که با تمام وجودمون حمایتتون میکنیم، مرسی کاپیتان

 • سینا تیم ملی

  وقتی بازی تدارکاتی قشنگ نمیذارن برای چی بیایم استادیوم؟؟؟

برچسب ها