کمبود جای خالی در لیست استقلال؛ پسرهایی که بزرگ شدند

کمبود-جای-خالی-در-لیست-استقلال؛-پسرهایی-که-بزرگ-شدند

وبسایت رسمی برنامه نود - دو بازیکن استقلال با رد شدن از 23 سالگی باید به لیست بزرگسالان این تیم اضافه شوند.

به گزارش وب‌سایت نود، استقلال شفر به نظر تیم کاملی می‌آمد که با وجود تیام در خط حمله نقطه ضعف چندان بزرگی ندارد. تنها پستی که در طول فصل سرمربی آلمانی نتوانست گزینه مطمئن و ثابتی برای آن پیدا کند دفاع چپ است. جایی که زکی‌پور، سهرابیان و نورافکن در آن امتحان شدند. برای فصل آتی اما شاید این مشکل استقلال بیشتر هم شود.

از میان سه گزینه مطرح شده نورافکن که او هم زیر 23 سال است تصمیم به جدایی گرفته و زکی‌پور و سهرابیان هم با رد شدن از بیست و سه سال باید به لیست بزرگسال استقلال اضافه شوند و دو جای خالی این تیم را پرخواهند کرد. استقلال بر اساس قوانین نقل و انتقالات تنها 18 بازیکن بزرگسال می‌تواند داشته باشد که دو سهمیه با اضافه شدن این دو بازیکن پر خواهد شد و جدایی نورافکن هم جایی را در این تیم خالی نمی‌کند. 

از سوی دیگر آبی‌ها باید به فکر جای خالی برای اضافه شدن داریوش شجاعیان به تیم در نیم‌فصل دوم باشند. با این حساب شفر که قصد دارد بخش زیادی از تیمش را ترمیم کند کمی دستش در اضافه کردن بازیکن بزرگسال بسته خواهد ماند. البته مشخص نیست که تصمیم شفر با این اتفاق چه خواهد بود. او سهرابیان و زکی‌پور را با وجود خارج شدن از لیست امیدهای تیم در فهرست بزرگسالان نگه می‌دارد یا ترجیح می‌دهد با بیرون قرار دادن آنها به فکر گزینه‌های جدیدی باشد. اتفاقی که بعید به نظر می‌رسد وضعیت مالی باشگاه اجازه این کار را به او بدهد. آنها بدون احتساب خروج این دو بازیکن به اندازه کافی جای خالی در تیمشان دارند که برای پرکردن آن مشکلات زیادی خواهند داشت.

 

30388

اختصاصی

نظرات ۱۰

 • Abedi

  خود به خود که جا خالی نمیشه چیزی که مشخصه و صد در صده قربانی و انصاری و پادوانی از لیست خارج میشن
  و نفراتی هم چون زکی پور و برزای و بویان هم میتونن کاندیده های خارج شدن از لیست باشن
  تیم استقلال در دو نقطه احتیاج مبرم داره برای جذب بازیکن بزرگ یکی دفاع چپ و دیگری مهاجم و بعد از این دو گزینه که خیلی بهش احتیاج داره میتونه دفاع وسط تاپ هم جذب کنه تا در صورت مصدوم یا محروم بودن به مشکل برنخوریم
  استقلال میتونه با کنار گذاشن بویان و پادوانی جا برای جذب بازیکنان خارجی باز کنه

 • کینگ شفر

  سخت نیست حل کردنش. زکیپور بای بای
  به همین راحتی

 • mehrab

  زکی پور که 100% باید بره و به جاش یه مدافع چپ عالی بگریم که هم در دفاع و هم در حمله بسیار موثر باشه و سمت چپ هم همیشه فعال باشه البته سهرابیان هم نشون داده میتونه ذخیره مطمئنی باشه برای دفاع چپ ..

 • امیر آبی

  سه چهار بازیکن می تونن جزو خروجی های باشگاه باشن: جابر انصاری، میلاد زکی پور، بویان و برزای

 • علی

  زکی پور قربانی انصاری پادوانی و بویان برزای میرن و کریمی و شجاعیانم موقت از لیست خارج میشن هرچند کریمی هم ممکنه تو لیست خروج باشه چون ما جا برا بازیکن بنجل نداریم و لیست باز میشه.

 • بهنام

  به نظرم زکی پور رو قرض میدن به تیم دیگه ای نور افکن هم میره ولی سهرابیان عالیه احتمالا از بین معین عباسیان و میثم تیموری یکی رو بگیرند با یک بازیکن زیر بیست و سه سال. ادمین عزیزی

 • حسن

  دراستقلال بازیکنانی مثل بویان برزای جابر قربانی زکی پور خسرو بروندبازیکنای باکیفیت تری بیان تیم
  درنیمکت ذخیره بازیکنای خوبی داشته باشیم ذخیره های استقلال خیلی خوب نیستن

 • Ali

  جابر و قربانی اوت شن به همراه نورافکن و برزای و شجاعیان 5تا جا باز میشه ارمین اضافه بشه بازم 4تا خالی می‌مونه بازهم

 • محمد**

  از نتایج قانون های من دراوردی لیگ ایران.تیم باید کلی روی بازیکن جوانش سرمایه گذاری کنه اخرش یا سرباش میشه یا با این قانون سقف بازیکن باید کنار گذاشته بشه

 • ARYOBARZAN

  قربانی،انصاری،محسن کریمی،زکی پور،برزای،پادوانی از لیست خارج میشن

برچسب ها