آرتتا در حال تکمیل کادرفنی خود؛ احتمال حضور آنری در کنار آرتتا

آرتتا-در-حال-تکمیل-کادرفنی-خود؛-احتمال-حضور-آنری-در-کنار-آرتتا

وبسایت رسمی برنامه نود - تیری آنری و کازورلا احتمالاً از اعضای کادرفنی آرسنال خواهند بود.

به گزارش وبسایت نود، ایندیپدنت مدعی شده است که از جزییات حضور آرتتا در آرسنال تنها کامل شدن اعضای کادرفنی باقی مانده است. سران آرسنال، آرتتا را به عنوان سرمربی بعدی خود برگزیده اند و حالا این سرمربی اسپانیایی به دنبال تکمیل کادرفنی خود است.

سانتی کازورلا هم تیمی سابق آرتتا در آرسنال، که طی دو فصل گذشته به دلیل مصدومیت حاشیه نشین بوده، احتمالاً یکی از اعضای اصلی کادرفنی آرتتا خواهد بود. هنوز مشخص نیست او باز هم بخواهد به عنوان بازیکن به فعالیت بپردازد یا خیر. اما در عین حال این رسانه مدعی است امکان دارد آنری هم به جمع توپچی ها بازگردد و این بار در نقش دستیار سرمربی فعالیت کند.

تیری آنری مدتی در آرسنال در کادرفنی ونگر فعالیت کرد ولی بعدتر این شغل را رها کرد و بیشتر به عنوان کارشناس شبکه های ورزشی فعالیت می کرد. تیری انری اکنون در تیم ملی بلژیک به عنوان دستیار مارتینز مشغول به کار است و قراردادش نیز تمدید نشده است.

1878

 

اختصاصی

نظرات ۴

 • mohammad

  آرتتا کنار گواردیولا آموزش دید و نقشش به عنوان سرمربی میتونه خیلی جذاب باشه. آنری هم که به عنوان یه اسطوره جاش تو کادر فنی تیمشه.
  به نظر آرسنال جذابی داریم فصل بعد!

 • Mehdi gunner

  هانری بیاد بشه دستیار ارتتا؟؟؟؟ شوخیه مگه

 • ایرانی

  ارتتاروخیلی نمیشناسم
  امامیدونم ارسنال یه مربی باهیجان وکارزماتیک بالا میخواد
  توخل خوب بود
  الگری هم بدنبود

 • توپچی های قرمز تبریز ایلناز ایناز

  یعنی ی خسته نباشید اساسی باید ب مدیران ارسنال گفت
  اخه شماها ک نمخواهید پول خرج کنید و ی مربی حرفه ی بیارید اخه چرا همون ارسن ونگر بازیکن ساز رو اخراج کردین؟؟؟؟؟ بازیکن ۱۷و۱۸ ساله زیادی ب خدمت گرفت و ستاره فوتبال داد بیرون.
  اخه ی مربی حرفه ای ک سابقه قهرمانی لیگ جزیره اونم بدون باخت رو داره از کار اخراج کردین و حالا یه بازیکن رو میخواهید جانشینش کنید؟؟؟؟؟؟؟؟اخه ارتتا چ سابقه درخشانی تو مربیگری داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  خوب اجازه میدادین همون ارسن ونگر بزرگ ب کارش ادامه بده
  پس اون همه وعده ک بین انریکه و انجلوتی یکی رو میاریم چی شدد؟؟؟؟؟؟همش شعار بود؟؟؟؟؟؟؟لعنت بر شما مدیران پول پرست.
  خو اجازه میدادین همیون ارسن عزیز ب کارش ادامه میداد

برچسب ها