آخرین اخبار از واگذاری باشگاه تراکتور سازی

آخرین-اخبار-از-واگذاری-باشگاه-تراکتور-سازی

وبسایت رسمی برنامه نود - مدارک متقاضی خرید تراکتور سازی از سوی مسئولین این باشگاه در حال بررسی است.

به گزارش وبسایت نود، سهام باشگاه تراکتور سازی هفته گذشته از طریق چاپ آگهی در روزنامه به مزایده گذاشته شده بود که در حال حاضر مدت زمان ارسال مدارک و شرکت در این مزایده به پایان رسیده است. 

از محمد رضا زنوزی، مالک باشگاه های گسترش فولاد تبریز و ماشین سازی تبریز به عنوان تنها متقاضی خرید سهام این باشگاه نام برده می شود.

برخی منابع در روز های گذشته از قطعی شدن واگذاری باشگاه به محمد رضا زنوزی خبر می داد که تا امروز این واگذاری قطعی نشده است. 

به نظر می رسد  امروز یا حداکثر تا پایان هفته، وضعیت واگذاری این باشگاه به صورت کامل مشخص شود. 

20441

اختصاصی

نظرات ۱۳

 • وحيد٦٦٦٦٦٦

  فكر كنيد بازي اين دوتا تيم بيفته هفتههاي اخر بعد يكي از دوتا تيم تو كورس قهرماني يا فرار از سقوط باشن به نظرتون چه اتفاقي ميفته؟؟؟؟

  • سولدوز تراختور

   در ج وحید اگه ماهم میخواستیم مثل شما با جعل قهرمان بشیم خیلی وقت پیش با گسترش تبانی میکردیم که بازی به روز اخر جلو نفت نکشه که اونجوری سرمون رو ببرن...جعل فقط جعل پولیس اگه قرارم باشه جعل کنیم حتما دو سه جلسه به کلاساتون مراجعه میکنیم تا راه و روشش رو خوب یاد بگیریم...

  • sssss

   همون اتفاقی که قبل از این و در چنین شرایطی افتاده

  • محمدرضا

   فرض کردیم، خوب که چی؟
   بازیکن جعلی یا تقلب در قرارداد که ندارن

  • Ehsan

   کافر همه را به کیش خود انگارد

  • علی بارسا

   با احترام به نظر شما آقا وحید ، محض اطلاع عرض کنم اتفاقا سه سال پیش هم که تراکتور تو کورس قهرمانی بود ، همین گسترش ترمز تراکتور کشید و با مساوی که گرفت باعث شد تراکتور آخر فصل یه امتیاز از سپاهان کم بیاره و دوم بشه حالا بماند که آخرین بازی تیم جلوی نفت تهران عین آب خوردن حق تراکتور خوردن و عملا نذاشتن تیم قهرمان بشه ولی دو سه هفته قبل ازون مسابقه هم گسترش از تراکتور مساوی گرفته بود .
   فوتبال پاک اولویت اول و آخر برای ما طرفداران تراکتوره و مثل بعضی تیم ها قهرمانی به هر نحو اصلا برای ما قابل قبول نیست و نخواهد بووود .
   همه تیم هایی هم که به تراکتور بابت سرباز گرفتن گیر میدادن ایشالا با خصوصی شدن این تیم سرباز بازیکناشون امسال یا پادگان تشریف میبرن یا لیگ یک و دو... ( ما نتونستیم به بعضی ها تفهیم کنیم که بخاطر همین سربازها به تراکتور بودجه نمیدن یا اگرم میدن خیلی کم میدن و درواقع این حقه این تیمه که سرباز بازیکن بگیره و اگرم این کار مشکل داره از بابت تیم ما نیست مشکل از قانونه که اینجوریه ولی بعضی ها خودشونو زدن به اون راه و نخواستن اینو قبول کنن...)

  • تراکتوری

   هیچی مثل مشکی پوشان و پرسپولیس تو هفته های پایانی که پرسپولیس باخت صبا سقوط کرد .خخخ

  • وجدان

   به هر حال منفی نگری هم لازمه گاهی،ولی داداش چرا اونجاشو میبینی!؟

 • ￵ارش

  ￵امیدوارم هر چی زوتر شرایط سقوط این تیم چهار چرخ مهیا شه چون رفتارها و شعارهای هوادارانش در سطح همون لیگ یک هم نیس

  • سولدوز تراختور

   به کوری چشم دشمنانمون با قدرت به کارمون ادامه میدیم و تا دشمنان رو دق ندیم هیچ جایی نمیریم...

 • تیـــــم مــــلی 99

  امیدوارم تراکتورسازی با کنار گذاشتن حاشیه و جنجال یک فوتبال خوب را بازی کنه و دوستان عزیز ما در لیدری و سکوهای تراکتور دست از این حرکات و جنجال ایجاد کردن بردارند که عاقبتی ندارد و به لیگ یک کشانده خواهند شد
  موفق باشید
  یاشاسن ایران و ایرانی
  یا علی

 • بازگشت گرگ های زخمی

  خداروشکر تراختور خصوصی شد تبریک به هواداران..بخدا من سال ها منتظرخصوصی شدن تیم بودم..از این به بعد چه حالی میده بازیکنان سرخابی برن برجک پست بدن یا برن لیگ ۱ خدمت سربازی که قدر تراکتور بزرگ رو بدونن..خصوصی شدن تراختور=نابود شدن فوتبال فوتبالیست های از جمله بیرانوند،ترابی،یزدانی،علیپور،نورافکن،مجید حسینی،قائدی که هرکدومشون جزو بهترین ها هستن..حالا از این به بعد هواداری سرخابی باید برن پادگان یا لیگ ۱ بازیکناشون رو تشویق کنن..تا شما باشین هی نگید تراکتور بازیکن مفت می گرفت.تراکتور لطف بزرگی به فوتبال کشور میکرد ولی به قیمت نابودی خودش..(ادمین مرسی)

 • صابر

  انشالله بعد خصوصی شدن با یه تیم اروپایی روبه رو خواهیم شد تراختور قهرمان ایران

برچسب ها