دیدار مدیرعامل و مربیان سپاهان با مدرس فیفا

دیدار-مدیرعامل-و-مربیان-سپاهان-با-مدرس-فیفا

وبسایت رسمی برنامه نود - فلمینگ، مدرس دانمارکی فیفا با حضور در باشگاه سپاهان با مسعود تابش و مربیان این باشگاه، دیدار داشت.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت باشگاه سپاهان، فلمینگ سرتیس لو، مدرس دانمارکی فیفا که به منظور برگزاری ششمین دوره کلاس دانش‌افزایی و ارتقای سطح مربیان ایرانی به کشورمان سفر کرده است، با حضور در باشگاه سپاهان، نشستی دوستانه با مسعود تابش، مدیرعامل این باشگاه برگزار کرد.

فلمینگ در این دیدار با بیان اینکه در سال‌های اخیر همواره نتایج تیم فوتبال سپاهان را پیگیری می‌کرده است، گفت: خوشبختانه در بین باشگاه‌های ایرانی، سپاهان از لحاظ زیرساخت‌ها و امکانات، شرایط بسیار خوبی دارد و این مسئله می‌تواند اتفاقات بسیار خوبی را در فوتبال ایران را رقم بزند.

تابش، مدیرعامل باشگاه سپاهان هم با تشریح اهداف و فعالیت‌های باشگاهش در حوزه آموزش از فلمینگ بابت تلاش در جهت افزایش دانش مربیان ایرانی تشکر کرد.

لازم به ذکر است در این کلاس دانش‌افزایی سه نفر از مربیان سپاهانی به نام‌های حسین چرخابی، مجتبی توتونی و کریم قنبری حضور داشتند. پیش از این و در سال 2009 نیز فلمینگ به‌عنوان مدرس، یک دوره آموزشی را برای مربیان تیم‌های پایه باشگاه سپاهان در مجموعه ورزشی صفائیه برگزار کرده بود.

 

2051

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها