دست نشان: به دنبال ثبات هستیم

دست-نشان-به-دنبال-ثبات-هستیم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال سپیدرود می‌گوید که در فصل پیش روی لیگ برتر به دنبال ثبات و هم‌چنین حفظ تیم در میانه جدول است.

 

به گزارش وب سایت نود، نادر دست نشان، سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت درباره برنامه‌ها و سیاستگذاری این تیم برای فصل آینده لیگ برتر اظهار کرد: ما به دنبال ثبات هستیم و این که بتوانیم در میانه جدول تیم را حفظ کنیم. در سال گذشته مردم رشت خیلی سختی کشیدند.

دست نشان درباره جذب بازیکنان جدید برای فصل پیش‌رو تصریح کرد: هر بازیکنی که با مبالغ ما بتواند کنار بیاید را جذب می‌کنیم. آن‌هایی که قانع‌اند و انگیزه فوتبال بازی کردند دارد را می‌خواهیم. بودجه باشگاه محدود است.

او درباره انتخاب دستیارانش در سپیدرود گفت: فعلا در حال برسی هستم تا گزینه‌های جدید را معرفی کنم. فعلا آقای ربیعی‌فر را به باشگاه معرفی کردم.

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود در پایان گفت: منتظر باشگاه هستیم که با بازیکن‌هایی که نیازداریم تسویه حساب کند تا بتوانیم برنامه‌ریزی‌ های لازم را انجام دهیم.

2051

ایسنا

نظرات ۱

  • کهنه سوار سرخپوش

    نادر بازیهات تو نساجی درخشان بود اما با وجود تو و صمد فقط غلام پیروانی و بهمن صالح نیا برای بازگشت به عقب کم هست و البته اکبر میثاقیان

برچسب ها