ونگر: دو یا سه بار پیشنهاد مربیگری رئال مادرید را رد کردم

ونگر-دو-یا-سه-بار-پیشنهاد-مربیگری-رئال-مادرید-را-رد-کردم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی پیشین آرسنال مدعی شده چند بار فرصت مربیگری در رئال مادرید و تیم ملی انگلیس را رد کرده است.

به گزارش وبسایت نود، آرسن ونگر که با پایان فصل پس از ۲۲ سال از آرسنال جدا شد در جدیدترین مصاحبه اش عنوان کرده چند بار پیشنهاد مربیگری رئال مادرید و همچنین تیم ملی انگلیس را رد کرده است. 

ونگر به بین اسپورت گفته:

زمانی که تصمیم به ساخت ورزشگاه امارات گرفتیم، بانک ها برای اینکه به آرسنال وام بدهند از من خواستند که تضمین دهم برای ۵ سال در این تیم باقی خواهم ماند. در این دوران ۵ ساله بودیم که رئال مادرید با تماس گرفت. نمی توانستم به آن ها پاسخ مثبت دهم چون در این صورت به آرسنال خیانت می کردم. 

فکر می کنم دو یا سه بار پیشنهاد رئال را رد کردم. من در کودکی طرفدار این تیم بودم. پیشنهاد ان ها واقعا وسوسه کننده بود چون حاضر بودند که به من کنترل کامل باشگاه را بدهند. دو یا سه بار هم پیشنهاد انگلیس را رد کردم. بنظرم یک مربی انگلیسی باید هدایت تیم ملی را بر عهده بگیرد. فکر نمی کردم قبول پیشنهاد مربیگری انگلیس کار درستی باشد. 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۴

 • ونگر تکرار نشدنی

  ای کاش اومده بودی حیف شد

 • Pouya

  به نظر من آرسن ونگر مربی هست ک اگه تیم کاملی در اختیار داشته باشه هیچ تیمی جلودارش نیست.از ۲۰۰۵ به بعد تو آرسنال خرج درست حسابی نمیکردن.یادش بخیر تیم ۲۰۰۳ ۲۰۰۴ آرسنال فوق الااده بودن

 • سپیدرود رود بزرگ گیلان

  درود به شرفش!

 • محمد

  خدا رو شکر

برچسب ها