ماتئوس: بایرن مونیخ باید تیاگو را بفروشد

ماتئوس-بایرن-مونیخ-باید-تیاگو-را-بفروشد

وبسایت رسمی برنامه نود - اسطوره بایرن مونیخ از ستاره اسپانیایی این تیم انتقاد کرده است. 

به گزارش وبسایت نود، لوتار ماتئوس در جدیدترین مصاحبه خودش ضمن انتقاد از عملکرد از تیاگو آلکانترا ۲۷ ساله به بایرن مونیخ توصیه کرده این بازیکن را بفروشد.

ماتئوس به بیلد گفته:

تیاگو در هفته های اخیر مرا ناامید کرده است. او نتوانسته در بازی های بزرگ تاثیرگذار باشد. تیاگو را بازیکن خوبی می دانم اما اخیرا سایه ای از تیاگو قدیم بوده است. نمی دانم حواسش کجا است. او در هفته های اخیر بازیکن بایرن نبوده است. بایرن اگر پیشنهاد مناسبی دریافت کند باید به فروش تیاگو فکر کند. 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۴

 • CR 6+4 FCP

  تیاگو به این خوبی. فقط اگر هم می خواهید بفروشید به داورسلونا نره چون فوتبالش تموم میشه

 • استقلال نه قهرمان قاره اسیا شده نه ای اف سی قانون ستاره داره

  خیلی بازیکن خوبیه !! واقعا حیف فروختن این بازیکن !!

 • علی

  به عنوان یه طرفدار بایرن همیشه تعجب میکنم که چرا بایرن هیچوقت بازیکنی رو نمیفروشه(غیر از موارد استثنائی مثل فروش کروس).. به نظرم الان خط هافبک بایرن زیادی شلوغه و بایرن میتونه رناتو سانچس و خاوی مارتینز و رودی رو بفروشه(اونوقت همچنان با ویدال و تولیسو و گورتزکا و تیاگو خط هافبک عالی ای داره) بدون اینکه تضعیف بشه و با پولشون یه بازیکن تاپ بگیره.. از خط دفاعی هم بوآتنگ و برنات و از حمله هم لواندوفسکی رو بفروشه و باز با پولشون یه بازیکن خیلی تاپ بگیره..

  • سهیل

   داداش شما بهتره بری در مورده منچ و مارو پله کامنت بزاری !!! لواندوفسکی رو بفروشه مهاجم تاپ بخره ؟!!!!! مگه تاپ تر از لوا داریم تو دنیا ؟ بعد خاویر مارتینز اچار فرانسه ی تیمه ، رناتو سانچز هم جوون و اینده داره ، تورو سره جدت کامنت نزار

برچسب ها