پروین: مردم بر اساس قدرت حریفان انتظار دارند

پروین-مردم-بر-اساس-قدرت-حریفان-انتظار-دارند

وبسایت رسمی برنامه نود - پیشکسوت فوتبال ایران با رییس فدراسیون فوتبال دیدار کرد.

 

به گزارش وب سایت نود، علی پروین ظهر امروز با حضور در فدراسیون فوتبال، با مهدی تاج دیدار و گفت و گو کرد. علی پروین در این دیدار گفت: واقعا باید به فدراسیون فوتبال دست مریزاد گفت. در این مدت، تیم‌های ملی در رده‌های مختلف بانوان و آقایان نتایج بسیار خوبی گرفته‌اند و من به عنوان عضوی از خانواده فوتبال از زحماتی که انجام می‌دهید سپاسگزارم. به نظرم، فدراسیون فوتبال و تیم‌های ملی ما کاری کرده‌اند کارستان.

سرمربی و کاپیتان اسبق ضمن گفت‌وگو با رییس فدراسیون درباره مباحث اخیر تیم ملی، همچنین تصریح کرد: بی شک دومین حضور پیاپی تیم ملی فوتبال در جام جهانی هم یک موضوع قابل اهمیت است. همه هم می‌دانیم که تیم ملی در یک گروه بسیار بسیار سخت و دشوار قرار دارد و به طور حتم جامعه فوتبال و مردم هم بر اساس قدرت حریفان ما از تیم ملی توقع و انتظار دارند.

وی افزود: موضوع مهم دیگر، برگزاری منظم رقابت‌های باشگاهی است که جای تقدیر دارد. قبلا برنامه مسابقات لیگ برتر بارها و بارها دستخوش تغییرات می‌شد و تکلیف تیم‌ها معلوم نبود اما الان سرمربی یک باشگاه، کل برنامه سال را از ابتدای فصل مطلع می‌شود. این‌ها باعث خوشحالی است.

پروین خاطرنشان کرد: شنیده‌ام که قرار است ساختمان اداری فدراسیون فوتبال به محل مرکز تیم‌های ملی منتقل شود. من چند وقت پیش از کمپ فدراسیون بازدید کردم و واقعا دیدم که این محل به امکانات بسیار خوبی مجهز شده است. در صحبت با آقای تاج هم متوجه شدم که قرار است ساختمان اداری فدراسیون به این محل برود و در این صورت، همه چیز تکمیل خواهد شد.

در این دیدار، رییس فدراسیون فوتبال ضمن تقدیر از همراهی همیشگی علی پروین با فوتبال کشور و زحمات وی در طی دهه‌های اخیر گفت: بدون شک و تردید، پیشکسوتان، ستاره‌های واقعی فوتبال ما محسوب می‌شوند. در فدراسیون فوتبال، نگاه ویژه‌ای به عزیزان پیشکسوت وجود دارد و ما سعی می‌کنیم از نظرات و دیدگاه‌های ارزشمند آنها استفاده کنیم.

وی افزود: علی پروین نامی ماندگار و بزرگ برای جامعه فوتبال است. او عصاره تیم ملی و فوتبال مملکت محسوب می‌شود. او هم در هنگام بازی و هم در زمان مربیگری برای مدت‌های مدید، افتخارات فراوانی کسب کرده است. فوتبال ما قدردان زحمات علی پروین است و امیدوارم نسل به نسل، از تجارب ارزنده شما استفاده شود.

 

2051

سایت فدراسیون فوتبال

نظرات ۷

 • مستاجر خدا

  واسه من فقط و فقط تلاش تا پای جان مهمه
  و با تعصب و غیرت بازی کردن و بی اشتباه

  درین صورت اگه حذف بشیم ینی زورمون نرسیده دیگه
  و ناراحتی نداره
  من حسم خوبه به قهرمانی

  • عادل

   خيلي تعجب كردم ! اصلأ انتظار شنيدن چنين صحبت قشنگ و منطقي رو از جانب شما نداشتم !!يعني من الان بيدارم ؟ خواب مي بينم ؟؟؟

  • کیومرث

   مستاجر خدا این تنها حرف حسابت بود که لایک هم کردم .

  • farzin

   چه عجب یه حرف منطقی هم زدی شما...!!!!!!!

 • حمیدرضا

  با اینکه استقلالیِ دو آتیشه هستم ولی علی آقا پروین و دوست دارم.
  امیدوارم سایَت همیشه بالای سَر این فوتبال باشه.
  زنده باشی مرد.

  • کیروش بی کیفیت

   حمیدرضا افرین به شما . باید به بزرگان و پیشکسوتان فوتبال احترام گذاشت ، منم به نوبه خودم همیشه از مرحوم ناصر حجازی و پور حیدری همینطور حسن روشن احترام قائلم چون خیلیها سنشون قد نمیده و بازیهای این عزیزان را در تیم ملی ندیده اند. بدون امکانات و پول فقط بخاطر عشق به فوتبال ، فوتبال بازی میکردند.

 • آکادمیِ تاج

  زنده باد، امیدوار ام قلعه توعی و علی کریمی و فرکی و روشن و برانکو ... کمی یاد بگیرند.

برچسب ها