سرنوشت آذری بعد از جدایی قلعه‌نویی چه می‌شود؟

سرنوشت-آذری-بعد-از-جدایی-قلعهنویی-چه-میشود؟

وبسایت رسمی برنامه نود - بعد از جدایی امیر قلعه‌‌نویی از تیم فوتبال ذوب‌آهن, این سؤال مطرح می‌شود که سرنوشت مدیرعامل باشگاه چه خواهد شد.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از تسنیم، امیر قلعه‌نویی در حالی که اعلام کرده بود اولویتش برای فصل آینده ماندن در ذوب‌آهن است اما در نهایت با سپاهان به توافق رسید و برای دو فصل راهی دیگر تیم اصفهانی لیگ برتر شد. این در حالی است که قلعه‌نویی قبل از پایان مسابقات لیگ برتر در جلسه‌ای که با سعید آذری داشت, برنامه خود برای فصل آینده به مدیر‌عامل باشگاه ذوب‌آهن ارائه کرد و قرار شد تصمیم نهایی برای تمدید قرارداد با این مربی با نظر هیئت مدیره باشگاه و مسؤلان کارخانه ذوب‌آهن گرفته شود.

بعد از این جلسه سعید آذری، ضمن حمایت از برنامه قلعه‌نویی گفت:«با 15-10 سال سابقه مدیریتی می‌گویم که این برنامه نرمال و قابل اجراست اما اینکه دیگر مدیران عالی‌رتبه کارخانه ذوب‌آهن چه می‌خواهند باید مشخص شود اما اگر این برنامه‌های قلعه‌نویی قابل اجرا شدن نباشد, دیگر حضور من هم در این باشگاه محلی از اعراب ندارد.»

مدیرعامل ذوب‌آهن صراحتاً اعلام کرد در صورت ادامه نیافتن همکاری با قلعه‌نویی, او هم دیگر در باشگاه حضور نخواهد داشت. آذری پیش از این و در حالی که باشگاه ذوب‌آهن با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کرد, بار‌ها اعلام کرده بود که اگر وضعیت درست نشود, اصراری برای مدیرعاملی این باشگاه ندارد.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن که امید زیادی به حفظ مربی فصل گذشته تیمش داشت, بعد از جدایی قلعه‌نویی هنوز عکس‌العملی نشان نداده و تلاش‌ها نیز برای صحبت با وی بی‌نتیجه مانده است.

با این اوصاف باید دید با جدایی قلعه‌نویی از آذری و ذوب‌آهن, مدیرعامل این باشگاه چه تصمیمی اتخاذ خواهد کرد.

 

1004

تسنیم

نظرات ۲

  • فرشینگ یا شفرینگ؟مسئله این است

    آذری فردا حق رشد قلعه نویی رو از سپاهان میخواد.

  • اکیبا

    مربی پولکی به این‌ میگن

برچسب ها