امری: بازگشت به لیگ قهرمانان برای آرسنال حیاتی است

امری-بازگشت-به-لیگ-قهرمانان-برای-آرسنال-حیاتی-است

وبسایت رسمی برنامه نود - امری از لزوم بازگشت به لیگ قهرمانان صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، اونای امری سرمربی 46 ساله اسپانیایی که جانشین ونگر در آرسنال شد، در اولین صحبت هایش به عنوان سرمربی توپچی ها، عنوان کرده این تیم باید به لیگ قهرمانان بازگردد، او می خواهد آرسنال به بهترین تیم در لیگ برتر و دنیا بدل شود. امری چنین گفته است:

هدف مان این است در جمع بهترین های اروپا قرار گیریم، جام فتح کنیم و جزو تیم های الیت اروپا لقب گیریم. می خواهم تیمی داشته باشیم که هواداران به آن افتخار کنند، میدانم اکنون هم همین حس را دارند ولی می خواهم حتی این حس بیشتر شود. به بازیکنان حاضر در آرسنال باور دارم، هدف ما همکاری در کنار هم است. بسیار برای باشگاه مهم است که بعد از دو سال غیبت در لیگ قهرمانان، بتواند به جمع بهترین های اروپا بازگردد، بهترین تیم در انگلیس و حتی جهان لقب گیرد.

تمام عناوین برای ما مهم هستند، ما می خواهیم و می توانیم برای تمامی عناوین بجنگیم. امروز قول قهرمانی نمی دهم ولی قول سختکوشی و همکاری را می دهم. ما برای اهداف مان می جنگیم. تمام بازیکنان را می شناسم، تمام بازیکنان برایم مهم هستند، می خواهم با همگی ان ها رودررو صحبت کنم.

1878

 

اختصاصی

نظرات ۱

  • حمید مسی

    واقعاً مدیران بی کفایت آرسنال که در این مورد شبیه مدیرای کنونی بارسا هستند چه فکری کردند که لرد امری را سرمربی تیمشون کردن؟!این تیم فصل دیگه بدتر از این فصل نتیجه خواهد گرفت
    "عشق و سلطان قلبم، لیونللللللللللل مسییییییییییی"=بهترین بازیکن جهان و تاریخ
    رونالدو=پنالفسایدانو=پنالتیانو=دروازه خالی=یه نفر را نمیتونه دریبل کنه و 5 متر با توپ راه بره زمین میافته=آماده خور به تمام معنا=پاس رونالدینیویی و بساط خنده=سایه زن==تازگیا ریباند گل

برچسب ها