عکس/ رئیس باشگاه بشیکتاش در تمرین تیم ملی حاضر شد

عکس-رئیس-باشگاه-بشیکتاش-در-تمرین-تیم-ملی-حاضر-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس باشگاه بشیکتاش ترکیه ضمن حضور در تمرین تیم ملی ایران با کارلوس کی روش و محمدرضا ساکت دیدار کرد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال،  امروز رییس باشگاه بشیکتاش به عنوان میزبان تیم ملی ایران با حضور در تمرین عصر ضمن بازدید دقایقی از تمرین تیم ملی با محمدرضا ساکت و کارلوس کی روش دیدار کرد.
این دیدار پس از پایان تمرین امروز در بخش اداری باشگاه بشیکتاش انجام شد و دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران و سرمربی تیم ملی از باشگاه بشیکتاش به خاطر در اختیار قرار دادن امکانات تمرینی و اقامتی قدردانی کردند.
رییس باشگاه بشیکتاش نیز با ابراز خوشحالی از حضور تیم ملی ایران به عنوان یکی از 32 تیم حاضر در جام جهانی در ترکیه اعلام کرد که تمامی امکانات موجود در این باشگاه در اختیار تیم ایران است تا بتواند به بهترین شکل آماده حضور در جام جهانی شود.
همچنین در این دیدار هدایایی به رسم یادبود از سوی دو طرف به یکدیگر اهدا شد.
فدراسیون فوتبال ایران با اهدای شیلد مخصوص خود از رییس باشگاه بشیکتاش تقدیر کرد و او نیز متقابلا پیراهن این تیم را که به اسم کی روش و ساکت حک شده بود به آنها اهدا کرد.

رئیس باشگاه بشیکتاش و کی روش و سااکت در تمرین تیم ملی در اردوی ترکیه

 

1004

سایت فدراسیون فوتبال

نظرات ۳

  • علی

    اینارو ول کن من تو کف تیپ محمدرضا ساکت ام :)))

  • وحید...

    دوستان لطفا ایشون رو مقایسه کنین با بعضیا.حالا ببینین اگه تیم ملیشون در جام جهانی بود چ حمایت هایی میکردن.ولی متاسفانه اینجا از رسانه ها گرفته تا پیشکسوتان ب ظاهر محترم قشنگ تیم ملی رو میکوبن.یادشون رفته قبل اینکه کیروش بیاد با تیم قطبی ی شوت هم نتونستیم مقابل کره جنوبی بزنیم ولی الان همان تیم کره رو در خاک خودش راحت برد.ب امید موفقیت تیم ملی و کیروش.

  • فدراسیون پنج ستاره

    ببین یعنی زوج ساکت و کی روش از زوج داوید سیلوا و ایسکو خظرناک تر هست

برچسب ها