گزینه استقلال برای جانشینی تیام؛ نگرد نیست!

مشکل-استقلال-برای-پیدا-کردن-جانشین-تیام؛-نگرد-نیست

وبسایت رسمی برنامه نود - در صورت جدایی تیام از استقلال، شفر کار سختی برای پیدا کردن گزینه جانشین او در فصل آینده خواهد داشت. 

به گزارش وب‌سایت نود، تیام به استقلال برمی‌گردد یا نه؟ این سوال مهم‌ترین سوال نقل و انتقالاتی برای استقلالی‌هاست. حفظ تیام از دو جهت برای استقلالی‌ها اهمیت دارد. از یک جهت عملکرد او برای این تیم بسیار عالی بوده و این مهاجم سنگالی توانسته در 13 بازی 12 گل به ثمر برساند و نشان داده که مهاجم بسیار خطرناکی است و حضور او می‌تواند خط حمله استقلال را برای فصل آینده بیمه کند. اهمیت دیگر حفظ تیام برای استقلالی‌ها این است که اگر این مهاجم از جمع آبی‌پوشان پایتخت جدا شود استقلالی‌ها هیچ گزینه جایگزینی برای او ندارند.

شفر امروز در مصاحبه‌اش در مورد جانشین احتمالی مهاجم استقلال گفت: «دوست دارم تیام در استقلال بماند اما در غیر این صورت باید بازهم بازیکن خارجی جذب کنیم.» یعنی از نظر شفر در لیگ برتر ایران مهاجمی وجود ندارد که بتواند جای خالی بهترین گلزن آبی‌ها را پر کند.

نگاهی به لیست 35 نفره کی‌روش هم نشان می‌دهد که همه مهاجمان هدفی که به تیم ملی دعوت شده‌اند خارج از لیگ برتر ایران بازی می‌کنند. کریم انصاری‌فرد، مهدی طارمی، سردار آزمون، رضا قوچان‌نژاد و کاوه رضایی بازیکنانی هستند که در لیست مهاجمان کی‌روش حضور دارند و همه در لیگ‌های خارج از ایران بازی می‌کنند. تنها گزینه‌ای هم که کارشناسان اعتقاد دارند می‌توانست در این لیست قرار بگیرد علی علیپور، آقای گل لیگ برتر است که بخاطر قرارداد با پرسپولیس شفر نمی‌تواند حسابی روی او باز کند. این یعنی در لیگ برتر ایران مهاجم ششدانگی وجود ندارد که کیفیتی نزدیک به تیام داشته باشد و بتواند استقلال را به رویاهای بزرگش در فصل آینده برساند. استقلالی‌ها باید امیدوار باشند یا تیام بماند، یا شفر دوباره بتواند مهاجمی در سطح او به ایران بیاورد.

 

30388

اختصاصی

نظرات ۱۱

 • mehrab

  به نظرم طبق شنیده ها تیام میمونه و مشکلی از این بابت نیست در هر صورت حتی اگر تیام بمونه هم ما مهاجم هدف و وینگر سرعتی و تکنیکی میخوایم برای خط حمله مون ..

 • ￵ارش

  تیام اگه بره خط حمله استقلال برندگی خود رو از دست میده در مقابل السد

 • فرشینگ یا شفرینگ؟مسئله این است

  تازه اینم از دستتون در رفت مثل بویان نشد

 • فيفا

  پس قربانى چيه... از همون استفاده كنه ديگه...

 • محمد

  استقلال ایت قدر بد بخت نشده که بخواد منت بازیکنی رو بکشه تیام که سهله بزرگتر از رونالدو که نداریم اونم ناز کنه واسه ما با هوادار ها طرفه تا شفر رو داریم غم نداریم همین الان بگم نگید نگفتم السد رو مثل پنیر میخوریم یه ابم روش

 • Just blue

  تیام بهترینه و امیدوارم بمونه

 • مهسا

  علیپور اگه میشدم درحد استقلال نیست علیپور کیه بابا

 • زاهد

  استقلال راحت کاوه رضایی رو از دست داد
  یک گزینه دیگه هم هست عباس زاده ولی چون پرسپولیسیه شاید حاضر نشه بیاد استقلال
  بازیکنای خارجیم معمولا بی کیفیتن

 • سعید

  بنده به عنوان یک استقلالی از مدیران باشگاه خواهش میکنم تیام رو حفظش کنید هرچه هم میخواد بدید بهش واقعا ارزششو داره بجای چهار بازیکن نیمکت نشین که هیچ بازدهی ندارن تیام رو نگهدارید با تیام و شفر اگه خدا بخواد قهرمانی آسیا در دسترسه

 • ✔✰✰سجاد✰✰✔

  واقعا حیفه تیام بره. تورو خدا حفظش کنید تو رو خدااا
  بجای اینکه ۵ میلیارد بدین چند بازیکن متوسط بگیرین. بجاش تیام و یه بازیکن باکیفیت رو بگیرین.
  هزینه کردن برای امثال تیام سرتاسر سوده

برچسب ها