احتمال جدایی بونوچی از میلان تنها بعد از یک فصل حضور در سن سیرو

احتمال-جدایی-بونوچی-از-میلان-تنها-بعد-از-یک-فصل-حضور-در-سن-سیرو

وبسایت رسمی برنامه نود - بونوچی ممکن است در تابستان 2018 میلان را ترک کند.

به گزارش وبسایت نود، بونوچی که در تابستان 2017 یوونتوس را ترک کرد و راهی میلان شد و بازوبند کاپیتانی روسونری ها را در فصل 2017-2018 به بازو بست، ممکن است در صورت کنار گذاشته شدن میلان از لیگ اروپا، این تیم را در تابستان 2018 ترک کند.

چند روز قبل بود که یوفا اعلام کرد؛ پس از بررسی مدارک مالی باشگاه میلان در نهایت تصمیم گرفته پرونده این باشگاه را به دلیل زیر پا گذاشتن قوانین به کمیته محاکمه مربوط به تخلفات قوانین بازی جوانمردانه مالی معرفی کند. 

پرونده میلان قرار است به صورت کامل مورد بررسی قرار گیرد و به احتمال زیاد این باشگاه به پرداخت جریمه نقدی، محرومیت از نقل و انتقالات و شاید حتی محرومیت از حضور در رقابت های لیگ اروپا در فصل آینده محکوم شود. در چنین شرایطی اسکای مدعی شده است که در صورت حذف میلان از لیگ اروپا، بونوچی هم این تیم را ترک خواهد کرد.

فروش بونوچی می تواند میلان را از نظر مالی به توازن خوبی برساند.

1878

اختصاصی

نظرات ۳

 • کاظم

  میلان واقعا در نزول و نابودی و بحران طولانی مدت داره به سر میبره و هر بازیکن و ستاره ای هم که جذب این تیم شه دقیقا همین بلا سرش میاد بونوچی تو یوونتوس جزو برترین مدافعین جهان بود اما از وقتی رفته میلان انگار رفته لیگ هند هیچ خبر و نشونه ای ازش نیست داره فوتبالش تباه میشه

  • wolf

   آثار کالچوپولی یووه هنوز ضربه میزنه

 • masoud216

  بونوچی بیا منچستریونایتد

برچسب ها