انتقاد راموس از انتخاب کیف برای فینال لیگ قهرمانان

انتقاد-راموس-از-انتخاب-کیف-برای-فینال-لیگ-قهرمانان

وبسایت رسمی برنامه نود - هواداران هر دو تیم برای رسیدن به کیف دچار مشکلاتی شدند.

به گزارش وبسایت نود، لیورپول و رئال مادرید در حالی شنبه شب در فینال لیگ قهرمانان اروپا در کیف اکراین به میدان می روند که هواداران هر دو تیم در رسیدن به این شهر و اقامت دچار مشکلاتی شدند، همین روز گذشته بود که اعلام شد حدود هزار هوادار لیورپول در رساندن خود به شهر کیف دچار مشکل شده اند و به این ترتیب قطعاً برخی هواداران بازی فینال را از دست می دهند. همین موضوع باعث انتقاد راموس از تصمیم یوفا برای انتخاب کیف شده است:

رساندن خود به برخی شهرها برای بعضی از مردم، قدری پیچیده و سخت است. مطمئنم بسیاری از هواداران ترجیح می دادند مسابقه فینال، در شهری نزدیک تر به خانه شان باشد که بتوانند راحت تر به آن برسند. فکر می کنم در تصمیم گیری برای برگزاری محل مسابقه فینال، چنین مسائلی باید لحاظ شود.

رئال مادرید در دو فصل گذشته در ولز و ایتالیا در فینال لیگ قهرمانان به میدان رفت که به مراتب فاصله کمتری با اسپانیا دارند.

1878

اختصاصی

نظرات ۶

 • زانيار

  میخواد نزدیک اسپانیا باشه :)
  پس تیم های دیگه چی به فکر اونا نیستید

 • مستاجر خدا

  به امید خدا وقتی جام رو دست هات رفت بالا تلخیهاش شیرین میشن

 • حمید مسی

  دیگه یوفا که برای انتخاب بهترین بازیکن تیمتون(داور)بهتون خوش خدمتی میکنه دیگه انتقاد برای چی؟!
  در ضمن دیروز یه مصاحبه از پنالفسایدانو دیدم(که سایت 90 هم کار کرد)و وقتی این مصاحبه را دیدم فقط خندیدم.خلاصه متن مصاحبه پنالفسایدانو: مردم می خواهند مرا با دیگر بازیکنان مقایسه کنند. من با همه تفاوت دارم!آخه کی تو را با کسی مقایسه میکنه؟خوبه هر بازیکن نوجوان یا جوان که تازه یه درخششی از خودش نشون میده بهش میگن مسی جدید ظهور کرد.اصلاً کسی تو را هیچی حساب نمیکنه.اون از مصاحبه هات که همش میگی من بهترین بازیکن تاریخم و اینم از این.چرا آدم باید چیزایی که نداره را با لاف زدن جبران کنه.اگه کسی تو را بهترین بازیکن تاریخ حساب میکرد دیگه نیازی نداشتی دائم این حرف را بزنی یا همین مسئله مقایسه بازیکنان اگه کسی را با تو مقایسه میکردن نیازی داشتی این حرف را بزنی؟تو کل جهان من یکبار هم نشنیدم به کسی بگن پنالتیانوی جدید حتی تو کشور پرتغال اما برای مسی تا بخواهی مثال میزنم حتی تو کشور خودمون ایران عزیز.
  "عشق و سلطان قلبم، لیونللللللللللل مسییییییییییی"=بهترین بازیکن جهان و تاریخ
  رونالدو=پنالفسایدانو=پنالتیانو=دروازه خالی=یه نفر را نمیتونه دریبل کنه و 5 متر با توپ راه بره زمین میافته=آماده خور به تمام معنا=پاس رونالدینیویی و بساط خنده=سایه زن==تازگیا ریباند گل

  • آبی سنتر

   حالا انقدر خودت رو کوچیک نکن برای یه بازیکن.اگه آماده خوری راحته که الان باید 10 تا رونالدو با رکوردهاش داشتیم تو دنیای فوتبال. مسی رو خیلی ها دوست دارند ولی دیگه رونالدو رو انقدر بی ارزش جلوه نده.

 • من

  حالا مگه میدونستن شما قراره برسین به فینال که بازیو نزدیک خونه شما بگذارن؟
  اوکراین هم بخشی از اروپاست و ممکن بود کشوری از اون ناحیه برسه به فینال

 • محمد فوتبال

  اروپا کوچیکه شرق و غربش خیلی فرق نداره

برچسب ها